Vážení zákazníci, ve středu 25.10. bude otevřeno až od 15:00. Děkujeme za pochopení.

Obchodní podmínky

Cena je stejná při nákupu v kamenné prodejně i přes internet. Při platbě kartou se neplatí přirážka k ceně.

 

Zboží si můžete buď vyzvednout osobně v našem obchodě, nebo ho zasíláme na Vámi udanou adresu a to prostřednictvím:

 • České pošty - Balík do ruky
 • České pošty - Balík na poštu
 • České pošty - Balík Do balíkovny
 • spedicí PPL - na Vaši adresu
 • spedicí PPL - na Vámi vybraný ParcelShop

    

Zasílané zboží obsahuje řádně vyplněný záruční list. Pokud se jedná o zboží, které nemá výrobní číslo a není tedy výrobcem vybaveno záručním listem, slouží pro uplatnění záruky faktura – daňový doklad, která je v zásilce vždy přibalena. Poštovné je vyčísleno na přiložené faktuře.

 

Cena poštovného:

Česká pošta

 • Balík do ruky 105 Kč, nad 7.000 Kč s DPH zdarma
 • Balík na poštu 100 Kč, nad 7.000 Kč s DPH zdarma
 • Balík do ruky, Dlouhý balík 200 Kč (hlavně stativy)
 • Balík na poštu, Dlouhý balík 200 Kč (hlavně stativy)
 • Balík Do balíkovny 70 Kč, nad 7.000 Kč s DPH zdarma
 • Doběrečné - 25 Kč

PPL

 • Balík na adresu 95 Kč, nad 7.000 Kč s DPH zdarma
 • PPL na ParcelShop 75 Kč, nad 7.000 Kč s DPH zdarma
 • Doběrečné - 25 Kč

PPL na Slovensko

 • PPL na slovenskou adresu 280 Kč
 • PPL na slovenský ParcelShop 90 Kč
 • Doběrečné 85 Kč
 • Cena zásilky je přepočítána na eura podle aktuálního kurzu.

V případě osobního odběru Vám samozřejmě poštovné neúčtujeme.

 

V celém e-shopu jsou uvedeny ceny s DPH, cena bez DPH je uvedená v detailech zboží, kam se dostanete po kliknutí na zboží. U zboží je také vždy uvedena expediční doba. Pokud zjistíme že dodací lhůta by byla v konkrétním případě delší, tak Vás na tuto skutečnost upozorníme. Je potom na Vás, zda budete chtít na zboží počkat nebo od objednávky odstoupit.

 

Odstoupení od kupní smlouv - Vrácení zboží

Při nákupu mimo obchodní prostory prodávajícího, tedy nejčastěji přes internet, máte právo do 14. dnů od převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy. V takovém případě nám dejte vědět o svém úmyslu a zakoupené zboží nám doručtě zpět na naši adresu. Zboží je možné buď poslat nebo přinést osobně a to na adresu:

VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2

My Vám nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy vrátíme peníze za zboží včetně nákladů za dopravu. Peníze můžeme poslat složenkou na Vaši adresu nebo převodem na Váš účet. Dejte nám prosím vědět jakou formou chcete peníze vrátit a adresu pro vrácení nebo číslo Vašeho účtu. Vzorový formulář pro odstoupení od kupní smlouv najdete zde 

Mimosoudní řešení sporu

V souvislosti s novelou občanského zákoníku (článek 378/2015 Sbírky) je možné na popud zákazníka případný spor řešit prostřednictvím České obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2: www.coi.cz

 

Ochrana osobních údajů

ZDE najdete informace o zpacování osobních údajů

Všechny údaje, které nám poskytujete, slouží pouze k uzavření kupní smlouvy a bezpečnému doručení zásilky. Údaje Nejsou poskytovány žádným dalším subjektům (s výjimkou nákupu na splátky, kdy jsou údaje, po souhlasu zákazníka, předány úvěrové společnosti Essox s.r.o., F. A. Gerstnera 52, 370 01 České Budějovice). Údaje jsou chráněny proti zneužití. Kupující má právo být informován, jaké údaje evidujeme, má právo údaje měnit a má právo vyslovit nesouhlas s jejich dalším zpracováním. To vše v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a některých pozdějších zákonů.

 

Osobní odběr

Před dokončením objednávky zvolte způsob dopravy na "osobní odběr". Budeme Vás kontaktovat v okamžiku, kdy pro Vás bude zboží přichystáno. Platit můžete v hotovosti nebo prostřednictvím platebních karet. Výhodou osobního odběru je, že si u nás před nákupem můžete zboží prohlédnout a vyzkoušet.

 

Platby kartou

Osobně v naší prodejně:
Kartou můžete platit při nákupu v naší prodejně. Platba bezkontaktní kartou je samozřejmostí.

On-Line platby v našem e-shopu
Po odeslání objednávky má Zákazník možnost využít službu platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce předá brána informaci o provedení eshopu, který může expedovat zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

https://www.comgate.cz/files/comgate-karetni-loga.png 

Dále je možné zaplatit on-line bankovním tlačítkem

https://www.comgate.cz/files/platebni-brana-comgate-banky.png 

Nakup na splátky

Platba pomocí úvěru od společnosti ESSOX s.r.o. Pro bližší informace o platbě pomocí splátek klikněte zde.

 

Záruční podmínky - reklamace

Na všechno námi prodávané zboží je poskytnuta záruční doba. Záruční doba je u různých výrobků různě dlouhá, nejméně však 24 měsíců. Neváhejte se na nás s reklamací obrátit. Ideálně když nám předem napíšete na e-mail, budeme Vás informovat jak při reklamaci postupovat. Adresa na vyřízení reklamace je adresou naší provozovny:

VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
tel.: 222 512 731, 777 253 102
e-mail: vkfoto@vkfoto.cz

V mnohých případech je efektivnější se rovnou obrátit na autorizovaný záruční servis. Odpadá doba nutná k přeposílání zboží mezi námi a servisem. Pokud nás před reklamací kontaktujete budeme Vás o nejefektivnějším způsobu reklamace informovat.

V žádném případě nám zboží neposílejte na dobírku, zboží nepřevezmeme a zásilka se Vám vrátí zpět. Ke zboží vždy přibalte dopis kde popíšete závadu a uvedete zpáteční adresu. Je také nutno přiložit záruční list který zákazník od nás obdržel společně se zbožím, v mnohých případech je záruční list nahrazen prodejním dokladem. K reklamaci Vám nebudeme účtovat žádné další poplatky jako poštovné a balné. O oprávněnosti reklamace rozhodne autorizovaný servis.

 

Změna ceny vyhrazena

Ačkoli věnujeme velkou pozornost tomu, aby byla naše nabídka aktuální a v pořádku, může se stát, že se někdy zmýlíme a vystavená cena je chybná. Proto si vyhrazujeme právo na opravu ceny zboží před odesláním zboží, zjistíme-li, že bylo zboží nabízeno za chybnou cenu. V takovém případě budeme zákazníka o správné ceně informovat a ten musí s úpravou ceny souhlasit. V opačném případě nedojde k uzavření kupní smlouvy a objednávka bude stornována.

 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

 

Ověřeno zákazníky

Informace pro zákazníky kteří k nám přišli z porovnávače cen Heureka a objednali zboží:

Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti neodmítnete zasílání našich obchodních sdělení nebo neodvoláte svůj dříve udělený souhlas. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu.

 

Zakládáme si na tom že máme k zákazníkům osobní přístup a věříme, že budete s našimi službami spokojeni jako už spoustu zákazníků před Vámi.

VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326