Peak Design Pro plate

Rychloupínací destička dodávaná s držákem CapturePRO Camera Clip.... více
669.42 Kč bez DPH
Dostupnost:
obvykle 2 dny
810 Kč
ks
Essox
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: PL-PP-1
EAN: 0855110003287
Záruka: Doživotní
Výrobce: Peak Design
Popis a parametry

Peak Design Pro plate

Nejuniverzálnější stativová rychloupínací destička. PROplate je kompatibilní se stativovými hlavami standardu ARCA, ale může být přestavěna tak, aby šla použít se stativovými hlavami ARCA i většinou hlav Manfrotto® RC2. Do držáku Capture lze zasunout 4 směry, má čtyři oka pro připevnění kotviček Peak Design Anchor. Zkonstruováno z povětrnostním vlivům odolné slitiny hliníku

KOMPATIBILITA SE STATIVY

 • ARCA a Manfrotto® RC2: PROPlate destička je kompatibilní téměř se všemi stativovými hlavami ARCA (seznam zde v odstavci Arca Tripod List). Po připevnění adaptérů (obsaženy v balení) k destičce PROPlate získáte kompatibilitu se systémem ARCA i (většinou) Manfrotto® RC2 (seznam kompatibilních RC-2 naleznete zde).
 • Kompatibilní s Capture: Stativovou destičku lze do držáku Capture (i CapturePRO) zasunout všemi 4 směry je zpětně kompatibilní se všemi držáky Capture vyrobenými v minulosti. S instalovanými adaptéry RC2 jde do držáku zasunout dvěma směry.
 • Profesionální kvalita a konstrukce:
  Destička PROPlate je CNC frézovaná a anodizovaná, má tedy hladší a tvrdší povrchovou úpravu než naše standardní destička. Výsledkem je velmi hladký chod. Povětrnostním vlivům a poškrábání odolná slitina hliníku.
 • Připevnění šroubem na imbus klíč/minci: Šroub pro připojení destičku k fotoaparátu lze spolehlivě utáhnout nebo jednoduše povolit pomocí 4mm imbus klíče nebo mince.
 • Odolná podložka proti protočení: Jasně červená podložka zabraňuje protočení destičky při připevňování k fotoaparátu a propůjčuje destičce elegantní vzhled.
 • Kompatibilní se všemi Peak Design popruhy a řemínky: Destička PROPlate má čtyři oka pro připevnění kotviček Peak Design Anchors™ a lze ji tedy použít se všemi Peak Design popruhy a řemínky (Slide, SlideLITE, Clutch, Leash a Cuff)
 • Doživotní záruka: Tak jako všechny produkty Peak Design i na destičku PROPlate poskytujeme doživotní záruku.

Specifikace

 • Hmotnost: 25g
 • Hmotnost balení: 56g
 • Záruka: Doživotní

Peak Design Pro plate

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326