Máme otevřeno - od 9:00 do 17:00 hodin
Vydávání a odesílání internetových objednávek v těchto hodinách bez omezení.

Tamron 28-300mm F/3.5-6.3 Di PZD pro Canon EF, Bonus 1.000 Kč ihned odečteme

Objektiv "vše v jednom", nejmodernější technologie: PZD (Piezo Drive), systém optické stabilizace VC.... více
19 413.22 Kč bez DPH
Obvykle 2 dny
23 490 Kč
ks
Essox
Essox
Dárek ke zboží

Nákupní bonus 1000 Kč bude odečten ihned z Vaší objednávky (bonus je započítán v posledním kroku objednávky).

Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 581206
EAN: 4960371005713
Záruka: 5 let
Výrobce: Tamron
Popis a parametry

Tamron 28-300mm F/3.5-6.3 Di PZD pro Canon EF, Bonus 1.000 Kč ihned odečteme

Inovativní zoomový objektiv "vše v jednom" obsahuje nejmodernější technické vymoženosti, PZD (Piezo Drive) a patentovaný systém optické stabilizace obrazu VC (Vibration Compensation) pro dosažení unikátní kvality snímků, a to vše ve velice kompaktním a lehkém těle.
Tamron neustále rozšiřuje své portfolio produktů a nabízí zákazníkům optiku světové extra třídy. Díky novému, sofistikovanému vnějšímu povrchu, tento objektiv doplňuje výkon a styl full-frame zrcadlovek, ale zároveň přináší praktické výhody zoomových objektivů "vše v jednom".

 1. Ohromující kvalita snímků díky nejmodernější technologii výroby optiky. Pokročilá optická konstrukce obsahuje čtyři LD (Low Dispersion) členy, tři lisované asférické členy, jeden hybridní asférický člen, jeden XR (mimořádný index lomu) a jeden UXR (ultra-mimořádný index lomu) člen, který má větší index lomu než členy XR. Plné využití specializovaných skleněných prvků v designu přispívá k důkladné kompenzaci optických aberací. Kromě toho, použití nejmodernější technologie povrchové úpravy potlačuje odrazy na povrchu optických členů a minimalizuje nežádoucí výskyt záblesků a stínů, a zajišťuje ostré a jasné, vysoce kontrastní snímky.
 2. Důraz na kompaktnost - objektiv je nyní ještě kompaktnější ! Nejmodernější technologie ve výrobě optiky dovolují ještě zmenšit tělo objektivu. Složitý mechanický design, uspořádání komponentů objektivu spolu s kompaktním ultra-zvukovým ostřícím AF motorem PZD (Piezo Drive), který umožňuje zredukovat jeho rozměry v porovnání se současným modelem Tamron 28-300 (A20) skutečně na minimum. Toto technologické know-how je výsledkem 20 let inovací a výzkumu předních světových inženýrů na poli optiky.
 3. Rozšířená BBAR povrchová úprava objektivů. Tamron používá pokročilou techniku vícevrstvé povrchové úpravy k potlačení odrazů a rozptylu světla na povrchu optických členů, které vedou ke snížení propustnosti světla, a za nepříznivých podmínek mohou způsobit záblesky a stíny na obrázcích, které snižují kontrast a mohou omezit kvalitu obrázku. BBAR (Broad-Band, Anti-Reflection) technika vícevrstvé povrchové úpravy také pomáhá zajistit nejlepší možné vyvážení barev pro živé a přesné barevné ztvárnění. Tamron vyvinul vlastní zdokonalenou verzi BBAR vícevrstvé povrchové úpravy, která úspěšně zvyšuje propustnost světla v obou vlnových délkách (delších i kratších) a použila ji do všech svých nejnovějších objektivů.
 4. Vylepšený design - Elegantní stříbrný wolframový prstenec. Společnost Tamron vylepšila kosmetickou konstrukci a provedení tohoto objektivu k vytvoření špičkového a sofistikovanějšího vzhledu v souladu s požadavky náročných uživatelů full-framových digitálních zrcadlovek. Tento nově navržený model klade důraz na vysokou úroveň a nenápadnou eleganci díky propracované, lineárně vzorované gumové rukojeti pro zoom a zaostřovací prstenec, který má atraktivní, stylový, stříbrný a značkový kroužek.
 5. PZD (Piezo Drive) rychlejší a tišší automatické ostření.Piezo Drive (PZD) je moderní piezo motor automatického zaostřování (AF), který je založen na nejnovější technologii principu stálých vln. Využívá vysoce frekvenční napětí pro otáčení keramických piezoelektrických elementů, které způsobuje rotační otáčení kovového hrotu rotoru. Rotor proto zaostřuje rychle, tiše a s velkou přesností. Generované ultrazvukové vlny, jaké jsou použité v inovativním PZD od Tamronu, mají řadu výhod. Motory jsou menší, lehčí, rychlejší a tišší než stejnosměrné motory, a tím se zvyšuje výkon AF. Ve srovnání se svými předchůdci, tento systém umožňuje mnohem větší flexibilitu v designu čoček a snižuje celkovou velikost a hmotnost objektivu.
 6. Systém stabilizace obrazu VC (Vibration Compensation)*2 vytváří více příležitostí pro fotografování "z ruky". VC (Vibration Compensation), je patentovaný systém stabilizace obrazu vyvinutý Tamronem. Svůj jedinečný výkon dosahuje pomocí tříosého systému ovládaného skrze tři samostatné obvody a stabilizačního optického členu, který je neustále nakláněn díky třem ocelovým kuličkám v elektromagnetickém mechanismu s cívkami. Protože je optický stabilizační člen uložen ve volných ocelových kuličkách s extrémně nízkým třením, je rychlost odezvy a výkon stabilizátoru naprosto jedinečné. Protože je mechanismus navržen tak, aby umožnil paralelní posun stabilizační čočky pomocí elektrických obvodů, je mechanická konstrukce jednodušší a kompaktnější tak, aby mohly být zachovány i celkové kompaktní rozměry objektivu.
 7. Nádherné efekty rozostřeného pozadí Lamely clony tvoří téměř dokonalý kruhový tvar, a to až do míry zaclonění o 2 expoziční stupně od plně otevřené clony, což je rozsah nejčastěji využívaný pro tvorbu snímků s efektem rozostření. Kruhový tvar clony se tak plně uplatní při tvorbě snímků s překrásně podanými neostrými oblastmi.
 8. Konstrukce odolná proti vlhkosti pro bezstarostné fotografování v exteriéru.

* Objektiv s bajonetem pro Sony neobsahuje označení VC v názvu, protože stabilizaci obsahují samotná těla digitálních zrcadlovek Sony (Název pro Sony: 16-300mm F/3.5-6.3 Di II PZD MACRO")

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Model: A010
Ohnisková vzdálenost: 28-300 mm
Maximální clona: F/3.5-6.3
Úhel záběru (diagonálně): 75°23' - 8°15' (full-frame): 52°58' - 5°20' (APS-C)
Konstrukce objektivu: 19 prvků v 15 skupinách
Minimální zaostřovací vzdálenost: 0.49 m
Maximální poměř zvětšení: 1:3.5 (at f=300 mm: MFD 0.49 m)
Velikost filtru: 67 mm
Délka: 96 mm
Váha: 540g
Lamely clony: 7 (kruhová clona)
Minimální clona: F/22-40
Standardní příslušenství: sluneční clona ve tvaru květiny

Tamron poskytuje nadstandardní péči o zákazníky:

5 let záruka

pětiletá záruka je podmíněna registrací objektivu zde: www.tamron.cz/zaruka-cz.
Registrace musí proběhnout do dvou měsíců od data nákupu.

3 denní servisní lhůta

Servis Tamron se zavazuje k novému termínu záručních oprav. Tento termín zákroků a oprav na objektivech Tamron by neměl překročit tři dny.
Termín tři dny je stanoven na maximální čas strávený v servisním středisku Tamron v ČR a nevztahuje se na :

  • nepracovní dny
  • čas na dopravu a doručení do servisu
  • čas na schválení a případné konzultace 

Vysvětlivky

 • Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.
 • Objektiv je vybaven záručním listem.
 • Případnou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.tamron.cz.
Sleva
Ihned při nákupu odečteme nákupní bonus 1.000 Kč.
Výrobce
Tamron
Pevné ohnisko / Zoom
Zoom
Způsob ostření
AF i MF
Ohnisková vzdálenost
28-300 mm
Světelnost (f)
3,5-6,3
Typ bajonetu
Canon EF (DSLR)
Nejvyšší clonové číslo
22-40
Konstrukce objektivu
19 prvků / 15 skupin
Obrazový úhel (˚)
75°23' - 8°15'
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost
0,49 m
Průměr filtrového závitu
67 mm
Formát snímače
Full Frame
Průměr × délka
xx x 96 mm
Hmotnost
540 g
Dodávané příslušenství
Přední a zadní krytka, sluneční clona.
doporučené příslušenství

Tamron 28-300mm F/3.5-6.3 Di PZD pro Canon EF, Bonus 1.000 Kč ihned odečteme

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326