Otevřeno pondělí - pátek 9:00 - 17:00   

Tamron AF 70-210mm F/4 Di VC USD pro Nikon F, Nákupní bonus 800 Kč (ihned odečteme z nákupu)

Světený zoom pro plný formát (lze i na APS-C). Rozsahem 70-210 mm je vhodný jako kvalitní teleobjektiv.... více
12 388.43 Kč bez DPH
Obvykle 2 dny
14 990 Kč
ks
Essox
Essox
Dárek ke zboží

Nákupní bonus 800 Kč bude odečten ihned z Vaší objednávky (bonus je započítán v posledním kroku objednávky).

Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 581226
EAN: 4960371006451
Záruka: 5 let
Výrobce: Tamron
Popis a parametry

Tamron AF 70-210mm F/4 Di VC USD pro Nikon F, Nákupní bonus 800 Kč (ihned odečteme z nákupu)

Kompaktní objektiv pro full-frame digitální zrcadlovky. Model A034 poskytuje vynikající optický výkon vcelém rozsahu zoomu a jeho maximální poměr zvětšení činí 1:3.1, což je nejvyšší ve své třídě.* Konstrukce zahrnuje interní mechanismus zoomu, který poskytuje pevnou mechanickou konstrukci a stabilní a spolehlivý provoz. Model A034 také využívá řídící systém Dual MPU (mikroprocesorová jednotka), který umožňuje vysokou rychlost a přesnost AF, stejně jako silnou stabilizaci obrazu VC (Vibration Compensation) pro flexibilní a všestranné použití v různých situacích. Pro spolehlivé venkovní použití je nový teleobjektiv vybaven fluorovou povrchovou úpravou a odolností proti vlhkosti.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 1. Vysoce výkonný teleobjektiv s pevnou světelností F/4
  Využitím dlouholetých know-how společnosti Tamron, která vyvíjí teleobjektivy s proměnlivou ohniskovou vzdáleností, dosahuje model A034 vynikajícího optického výkonu s vysokým kontrastem a rozlišením. Optická konstrukce se skládá z 20 členů ve 14 skupinách, přičemž využívá 3 LD (Low Dispersion) členy s nízkým rozptylem světla, které účinně kompenzují axiální a příčné chromatické aberací. To zajišťuje ostrý a křišťálově čistý obraz v celém rozsahu. Navíc má model A034 pevnou maximální světelnost F/4 v celém rozsahu zoomu, čímž poskytuje perfektní kontrolu nad hloubkou pole a vynikající bokeh. Ve srovnání s teleobjektivy s vysokým clonovým číslem je nový model A034 lehčí (hmotnost pouhých 850g) a kompaktnější (celková délka pouhých 174mm) pro příjemnější a jednodušší přenositelnost..
 2. Poměr zvětšení a minimální zaostřovací vzdálenost
  Model A034 se může pochlubit nejvyšším maximálním poměrem zvětšení ve své třídě 1:3.1 a nejkratší* minimální zaostřovací vzdáleností 0,95 m. Kratší pracovní vzdálenost umožňuje fotografům při použití teleobjektivu zachytit blízké snímky malých objektů jako jsou např. květiny.
  *Mezi objektivy 70-200mm se světelností F/4 pro full-frame digitální zrcadlovky (od ledna 2018: Tamron)
 3. Vysoce spolehlivý interní mechanismus zoomu
  Díky internímu mechanismu zoomu se fyzická délka modelu A034 během zoomování nemění. Tím se minimalizují změny těžiště a je zajištěn stabilnější provoz a používání. Kromě toho není nutné, aby se fotograf posouval dozadu v omezeném prostoru při fotografování, např. při fotografování zvířat v zoo. Takzvaný “creep zoom” není možný, protože se celková délka objektivu nikdy nerozšiřuje. Navíc konstrukce objektivu poskytuje velmi robustní pocit a neotočný přední člen usnadňuje použití polarizačních filtrů.
 4. Nový řídící systém Dual MPU (Micro Processing Unit)* poskytuje rychlejší a přesnější automatické zaostřování a vylepšenou kompenzaci vibrací
  Inovativní řídící systém využívá Dual MPU design s vylepšenou výpočetní kapacitou. Jednotky MPU mají vestavěné výkonné bloky DSP (Digital Signal Processor), které dosahují rychlejšího a přesnějšího výkonu AF a důsledněji kompenzují vibrace. Tato funkce zajišťuje vynikající výkon v noci i při špatných světelných podmínkách.
  *Nový řídící systém využívající dvě vysoce výkonné MPU mikroprocesorové jednotky.
  1. Výborný výkon AF
   Pohonný systém AF u modelu A034 využívá kruhový ultrazvukový motor USD (Ultrasonic Silent Drive) pro vynikající citlivost a rychlé a přesné zaostřování. Navíc je tento nový zoom vybaven mechanismem pro ruční doostřování v režimu automatické ostření AF. Ten umožňuje fotografovi v režimu AF okamžitě provést jemné ruční korekce doostřování bez přepnutí spínače režimů AF/MF.
  2. Vynikající efekt kompenzace vibrací
   Nový model A034 je vybaven vlastním systémem stabilizace obrazu VC a dosahuje CIPA úrovně 4EV*. Dokonce i při slabém osvětlení nebo při pomalé rychlosti závěrky si fotografové mohou vychutnávat bezproblémové fotografování z ruky s lehkostí a pohodlím.
   *Vyhovující standardům CIPA. Pro Canon: použito s EOS-5DMKIII; pro Nikon: použito s D810.
 5. Fluorová povrchová úprava
  Povrch předního členu je potažen ochrannou sloučeninou fluoru, která má vynikající vlastnosti odolné vůči vodě a oleji. Přední plocha se snadněji čistí a je méně citlivá na poškozující účinky nečistot, prachu, vlhkosti nebo mastných otisků prstů, což umožňuje mnohem snadnější údržbu. Povrchová úprava také poskytuje vyšší úroveň trvanlivosti a jeho účinnost bude trvat roky.
 6. Konstrukce odolná proti vlhkosti
  Těsnění jsou umístěna v oblasti upevnění objektivu a na dalších kritických místech, ab se zabránilo infiltraci vlhkosti a/nebo dešťových kapek a tím je zajištěna odolnost proti vlhkosti. Tato vlastnost poskytuje další vrstvu ochrany při fotografování venku za nepříznivých povětrnostních podmínek.
 7. Kompatibilní s telekonvertory Tamron
  Model A034 je kompatibilní s telekonvertory určenými výhradně pro objektivy Tamron pro dosažení 1,4x a 2x původní ohniskové vzdálenosti. Oba telekonvertory jsou pečlivě navrženy a konstruovány tak, aby zajistily vynikající kvalitu obrazu.
  Poznámka: Podrobnější informace o telekonvertorech naleznete na webové stránce společnosti Tamron.
 8. Kompatibilní s konzolí TAP-in, volitelným příslušenstvím
  Nový model A034 je kompatibilní s volitelným příslušenstvím, konzolí Tamron TAP-in, která poskytuje USB připojení k osobnímu počítači a umožňuje uživatelům snadno aktualizovat firmware objektivu a přizpůsobit některé funkce, jako např. jemné úprav AF a stabilizace obrazu VC.
 9. Lehká a snadno uchopitelná objímka se stativovým závitem, která je kompatibilní s rychloupínací destičkou Arca-Swiss (volitelné příslušenství)
  Nová texturovaná rukojeť a stativové rozhraní Arca-Swiss zvyšuje rychlost a manipulaci. Díky tomu, že je objímka se stativovým závitem vyrobena z lehkého hořčíku, se objektiv mnohem lépe nese.
 10. Systém elektromagnetické clony je nyní také použit s bajonetem Nikon
  Systém elektromagnetické clony, který byl standardní výbavou u bajonetů Canon je nyný použit i u bajonetu Nikon*2. Přesnější clona a její ovládání je možné díky tomu, že jsou lamely poháněny a řízeny motorem prostřednictvím elektronických impulsových signálů.
  * K dispozici pouze s fotoaparáty kompatibilními s elektromagnetickou clonou (D5, D4s, D4, D3X, Df, D850,D810, D810A, D800, D800E, D750, D600, D610, D300S, D500, D7500, D7200, D7100, D7000, D5600, D5500, D5300, D5200, D5100, D5000, D3400, D3300, D3200, D3100). (Leden 2018; Tamron)

Parametry:

 • Ohnisková vzdálenost: 20-210 mm
 • Světelnost: F/4
 • Konstrukce objektivu: 20 členů v 14 skupinách
 • Minimální zaostřovací vzdálenost: 95 cm
 • Poměr zvětšení: 1:3,1
 • Velikost filtru: 67 mm
 • Délka : 174 mm
 • Hmotnost: 850 g
 • Lamely clony: 9
 • Balení obsahuje: Sluneční clona, přední a zadní krytka

Tamron poskytuje nadstandardní péči o zákazníky:

5 let záruka

pětiletá záruka je podmíněna registrací objektivu zde: www.tamron.cz/zaruka-cz.
Registrace musí proběhnout do dvou měsíců od data nákupu.

3 denní servisní lhůta

Servis Tamron se zavazuje k novému termínu záručních oprav. Tento termín zákroků a oprav na objektivech Tamron by neměl překročit tři dny.
Termín tři dny je stanoven na maximální čas strávený v servisním středisku Tamron v ČR a nevztahuje se na :

 • nepracovní dny
 • čas na dopravu a doručení do servisu
 • čas na schválení a případné konzultace 

Vysvětlivky

 • Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.
 • Objektiv je vybaven záručním listem.
 • Případnou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.tamron.cz.
Výrobce
Tamron
Pevné ohnisko / Zoom
Zoom
Způsob ostření
AF i MF
Ohnisková vzdálenost
70-210 mm
Světelnost (f)
4
Typ bajonetu
Nikon F (DSLR)
Nejvyšší clonové číslo
32
Konstrukce objektivu
20 prvků / 14 skupin
Obrazový úhel (˚)
34°21' - 11°46' (Full frame)
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost
0,95 m
Průměr filtrového závitu
67 mm
Formát snímače
Full Frame
Průměr × délka
76 x 174 mm
Hmotnost
850 g
Dodávané příslušenství
Sluneční clona, přední a zadní krytka
Distribuce
CZ
doporučené příslušenství

Tamron AF 70-210mm F/4 Di VC USD pro Nikon F, Nákupní bonus 800 Kč (ihned odečteme z nákupu)

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326