Tamron SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 pro Canon EF

Světený zoom pro plný formát (samozřejmě lze i na APS-C). Rozsahem 24-70 mm je vhodný jako základní objektiv.... více
24 702.48 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
29 890 Kč
ks
Essox
Essox
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 581218
Kód dod.: 581218
EAN: 4960371006413
Záruka: 5 let
Výrobce: Tamron
Popis a parametry

Tamron SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 pro Canon EF

Objektiv Tamron SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 je objektiv s vysokorychlostním zoomem pro full-frame digitální zrcadlovky. Model A032 je vysoce světelný objektiv F/2.8, který dosahuje nejvyšší kvality obrazu. Nový řídící systém Dual MPU (Micro Processing Units) poskytuje rychlé automatické zaostřování s vylepšenou přesností a nejvyšší kompenzační vlastnosti stabilizace obrazu (CIPA úroveň 5 EV*1). Exkluzivní povrchová úprava eBAND od společnosti Tamron podstatně omezuje výskyt záblesků a stínů, které se mohou objevit v protisvětle. Navíc model A032 poskytuje dodatečnou ochranu díky fluorové povrchové úpravě, konstrukci odolné proti vlhkosti a uzamykatelné cloně. Fotografové mohou využít tento nový objektiv pro široké účely včetně fotografií krajin, portrétů, zpravodajství, cestování a mnoho dalšího.

HLAVNÍ VLASTNOSTI:

 1. Sofistikovaný design poskytuje vynikající výkon a vysokou kvalitu obrazu
  Použití speciálních, vysoce kvalitních skleněných materiálů zajišťuje přesnou barevnou reprodukci a vynikající ostrost, ideální pro dnešní fotoaparáty s vysokou hustotou pixelů. Optická konstrukce se skládá ze 17 členů ve 12 skupinách a využívá 2 XR (Extra Refractiv Index) členy s mimořádným indexem lomu, 3 LD (Low Dispersion) členy s nízkým rozptylem světla, 3 GM (Glass-Molded aspherical) členy a jeden hybridní asférický člen. Společně minimalizují axiální chromatické aberace, příčné chromatické aberace, sférické aberace a zkreslení, a umožňují kompaktní konstrukci, která dosahuje špičkové kvality obrazu.
 2. eBAND povrchová úprava poskytuje vynikající antireflexní vlastnosti a redukuje nežádoucí záblesky a stíny Nový model A032 je vybaven speciální povrchovou úpravou eBAND (Extended Bandwidth & Angular-Dependency), což je technologie, která kombinuje nano-strukturovanou vrstvu s extrémně nízkým indexem lomu spolu s konvenčními vícevrstvými povlaky. Ty zajišťují vynikající antireflexní výkon. Povrchová úprava eBAND podstatně omezuje výskyt nežádoucích záblesků a stínů, které se mohou objevit při fotografování objektů v protisvětle.
 3. Nový řídící systém Dual MPU (Micro Processing Unit)*3 poskytuje rychlejší a přesnější automatické zaostřování a vylepšenou kompenzaci vibrací Inovativní řídící systém využívá Dual MPU design s vylepšenou výpočetní kapacitou. Jednotky MPU mají vestavěné výkonné bloky DSP (Digital Signal Processor), které dosahují rychlejšího a přesnějšího výkonu AF a důsledněji kompenzují vibrace. Tato funkce zajišťuje vynikající výkon v noci i při slabém osvětlení. Vysoký výkon MPU výrazně zlepšuje přesnost a rychlost automatického zaostřování Model A032 je vybaven USD (Ultrasonic Silent Drive) motorem, který zajišťuje vynikající rychlost a přesnost zaostření. Použitím MPU se zabudovanými bloky DSP umožňuje rychlé zpracování digitálních signálů a dosahuje vynikající odezvy a vysoce přesného výkonu AF. Systém Dual MPU poskytuje nejvyšší schopnost kompenzaci vibrací ve své tříde* (CIPA úroveň 5 EV*1).Nový model A032 je vybaven vlastním systémem stabilizace VC (Vibration Compensation) od Tamronu. Přidání systému MPU určeného pro zpracování kompenzací vibrací uvolňuje algoritmus nové generace, který zajišťuje nejvyšší schopnost kompenzace vibrací*2 ve své třídě (CIPA úroveň 5 EV*1). Dokonce i při slabém osvětlení nebo při pomalé rychlosti závěrky si fotografové mohou vychutnávat bezproblémové fotografování z ruky s lehkostí a pohodlím.
  *1 Pro Canon:EOS-5DMKIII je použito. Pro Nikon:D810 je použito.
  *2 Mezi výměnnými objektivy pro digitální zrcadlovky (Červen 2017; Tamron)
  *3 Nový řídící systém využívající MPU (Micro Processing Unit), určený pro systém AF a systém stabilizace obrazu VC
 4. Fluorová povrchová úprava a konstrukce odolná proti vlhkostiFluorová povrchová úprava nanesená na povrch předního prvku odpuzuje vodu a olej, čímž umožňuje bezpečné a snadné odstranění otisků prstů, nečistot a šmouh. Povrchová úprava také poskytuje vyšší úroveň trvanlivosti a jeho účinnost bude trvat roky. Pro zajištění konstrukce odolné proti vlhkosti jsou na tubusu objektivu umístěna těsnění v oblasti upevnění objektivu a na dalších kritických místech, aby se zabránilo vniknutí vlhkosti a dešťových kapek. Tato vlastnost zajišťuje další díl ochrany při fotografování venku za nepříznivých povětrnostních podmínek.
 5. Clona objektivu je vybavena novým pohodlným uzamykacím mechanismem Sluneční clona ve tvaru květiny se zablokuje na jednom místě, aby se zabránilo nesouososti, která by mohla způsobit vinětaci.
 6. Kompatibilní s konzolí TAP-in, volitelným příslušenstvím Nový model A032 je kompatibilní s doplňkovou konzolí Tamron TAP-in, která poskytuje USB připojení k počítači a umožňuje uživatelům snadno aktualizovat firmware a přizpůsobit funkce včetně jemných úprav AF a VC.
 7. Systém elektromagnetické clony je nyní použit u modelů bajonetu pro Nikon Systém elektromagnetické clony, který byl standardním prvkem objektivů s bajonetem pro Canon, je nyní používán i v modelech pro Nikon*3. Přesnější ovládání clony je možné díky tomu, že lamely clony jsou řízeny a kontrolovány motorem prostřednictvím elektronických pulzních signálů. *3 K dispozici pouze u fotoaparátů kompatibilních s elektromagnetickou clonou (D3100, D3200, D3300, D3400, D5000, D5100, D5200, D5300, D5500, D5600, D7000, D7100, D7200, D300S, D500) (Květen 2017; Tamron)
 8. Na základě přísných norem kvality hodných řady SP je model A032 vyroben s důrazem na detail Zvláště pro výrobky řady SP Tamron stanovil přísné normy pro jejich design a kvalitu. Tyto normy se vztahují k optickému designu, mechanickému designu a exteriéru stejně jako k robustnosti výrobku a zlepšení jednotlivých funkcí. Tamron důkladně prozkoumá všechny své konstrukční a výrobní procesy a nabízí výrobky se stále vyšší úrovní přesnosti a kvality. U modelu A032 pomohlo přezkoumání způsobu řízení MTF (Modulation Transfer Function) dosáhnout co nejvyspělejšího a nejlepšího optického výkonu. Mechanické části byly vylepšeny a byl zaveden nový vnější design. K dosažení maximálního optického výkonu zvýšil Tamron přesnost součástek obsahujících každou jednotku prvků objektivu a zvýšil přesnost celkového zoomovacího mechanismu.

Parametry:

 • Ohnisková vzdálenost: 24-70 mm
 • Světelnost: F/2,8
 • Konstrukce objektivu: 17 členů v 12 skupinách
 • Minimální zaostřovací vzdálenost: 38cm
 • Poměr zvětšení: 1:5
 • Velikost filtru: 82 mm
 • Délka : 111 mm
 • Váha: 905 g
 • Lamely clony: 9
 • Balení obsahuje: sluneční clona, přední krytka, zadní krytka, pouzdro

Tamron poskytuje nadstandardní péči o zákazníky:

5 let záruka

pětiletá záruka je podmíněna registrací objektivu zde: www.tamron.cz/zaruka-cz.
Registrace musí proběhnout do dvou měsíců od data nákupu.

3 denní servisní lhůta

Servis Tamron se zavazuje k novému termínu záručních oprav. Tento termín zákroků a oprav na objektivech Tamron by neměl překročit tři dny.
Termín tři dny je stanoven na maximální čas strávený v servisním středisku Tamron v ČR a nevztahuje se na :

 • nepracovní dny
 • čas na dopravu a doručení do servisu
 • čas na schválení a případné konzultace 

Vysvětlivky

 • Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.
 • Objektiv je vybaven záručním listem.
 • Případnou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.tamron.cz.
ParametryPorovnání
Výrobce
Tamron
Pevné ohnisko / Zoom
Zoom
Způsob ostření
AF i MF
Ohnisková vzdálenost
24-70 mm
Bajonet
Canon EF (DSLR)
Světelnost (f)
2,8
Nejvyšší clonové číslo
22
Konstrukce objektivu
17 prvků / 12 skupin
Obrazový úhel (˚)
84°04' - 34°21' (Full frame)
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost
0,38 m
Průměr filtrového závitu
82 mm
Formát snímače
Full Frame
Průměr × délka
88,4 x 111 mm
Hmotnost
905 g
Dodávané příslušenství
Přední a zadní krytka, sluneční clona, pouzdro.
Distribuce
CZ
Minimální ohnisková vzdálenost
24
Maximální ohnisková vzdálenost
70

Tamron SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 pro Canon EF

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326