VFFOTO PS UV filtr 37 mm
VFFOTO PS UV filtr 37 mm
Nový design filtru:
Inovovaná obroučka, filtr je zabalen do exluzivní plechové krabičky v černé barvě. Naprostou samozřejmostí jsou popisky v českém jazyce. Nadále u tohoto typu je používáno velice kvalitní sklo Schott glass B270 v kombinaci s vysoce kvalitními antireflexními vrstvami a špičkovými nanovrstvami.
Filtry této série jsou vybaveny nadále 12-ti antireflexními vrstvami s nejpokročilejšími funkcemi:
novou tvrdou ochranou - tato vrstva chrání povrch filtru i v nejnáročnějších podmínkách před poškrabáním,- vrstvou, která odpuzuje vodu a olej - skvrny od vody nebo mastnoty stačí jednoduše setřít, odpadá náročná údržba,
- ochranou proti nečistotám - udržuje povrch skla bez prachu a nečistot, pokud přesto dojde k zašpinění, údržba je velmi jednoduchá.
Použití špičkových materiálů:
k výrobě všech těchto filtrů této série je použito provotřídní optické sklo Schott B270 (více informací o tomto skle najdete zde).
UV Filtry této série jsou speciálně určeny pro digitální fotoaparáty. Vzhledem k výšce rámečku (3,5 mm) a síle použitého skla (0,9 mm) jsou tyto filtry doporučovány i pro ultraširoké objektivy.
| použité sklo | optické sklo Schott B270 |
| průměrná transparentnost | 99,42 % (max. hodnota 99,8%) |
| tloušťka skla | 0,9 mm +-0,1mm |
| výška rámečku | 3,5 mm |
| počet antireflexních vrstev | 12 (6+6) |
| nanovrstvy: | |
| - zvýšená odolnost proti poškrabání | ano |
| - voděodolnost | ano |
| - zvýšená odolnost proti mastnotě | ano |
| - snazší čištění | ano |
| hmotnost filtru 37 mm | 4,83 g |
| použití běžné krytky | ano |
| přední závit | ano |
| vhodný pro objektiv od | cca 16 mm (přepočteno na FF) |
| balení | exkluzivní kovová krabička |




















































































