Fotopast BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G + 32GB karta + lithiové baterie + kovový box + SIM karta

České menu. Model s GSM 4G modulem. V ceně 32GB SDHC karta, baterie a kovový box... více
7 264.46 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
8 790 Kč
ks
Essox
Essox
Dárek ke zboží

V ceně fotopasti je 32GB karta, 8x lithiové baterie, kovový box a SIM karta.

Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: BUNWIDE4G
Kód dod.: BUNWIDE4G
EAN: 1000022054929
Záruka: 2 roky
Výrobce: Bunaty
Popis a parametry
Dárek

Fotopast BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G + 32GB karta + lithiové baterie + kovový box + SIM karta

V ceně 32GB SDHC karta, baterie a kovový box.

Fotopast v provedení WIDE s širokoúhlým záběrem 80° a GSM modulem pro odesílání pořízených snímků.

Porovnání standardní a širokoúhlé verze:

Jak je vidět na obrázku, širokoúhlá verze fotopasti je vhodná pro sledování v uzkém prostoru bez dostatečného odstupu. Standardní verze se používá pro sledování vzdálenějších objektů. Chcete-li zachytit větší prostor hezky zblízka, je fotopast Bunaty Wide FullHD GSM 4G ideální. Její široký objektiv se záběrem 80 stupňů pokryje mnohem větší oblast než jiné fotopasti se zorným polem objektivu do 60 °. Hodí se například pro zabezpečení auta pod přístřeškem, zabezpečení skladu, místnosti nebo zachycení větší zvěře do vzdálenosti 8 metrů od objektivu. Fotopast Bunaty Wide vidí v téměř stejném úhlu jako lidské oko, které má (bez periferního vidění) zorný úhel 90 stupňů. Ideální fotopast na focení velké plochy z krátké vzdálenosti.

Okamžitě odesílá fotografie na email nebo mobilní telefon

Fotopast BUNATY WIDE Full HD GSM 4G dokáže okamžitě odeslat pořízenou fotografii o 50% rychleji na e-mail nebo rovnou na mobilní telefon. Máte tak okamžitou možnost reagovat na případné narušení v podobě zloděje, nebo se jen hned pokochat nádhernou fotografií z přírody.

Fotopast s GSM po aktivaci pohybového čidla odešle do 1 minuty ( dle kvality signálu) fotografii na e-mail nebo mobilní telefon díky zabudovanému GSM modulu. Jedinou podmínkou je, mít ve fotopasti SIM kartu s povolenými daty, tu můžete i bez závazků pořídit za pár korun, a ani měsíční náklady nejsou nijak vysoké. U nás ke každé objednané fotopasti získáte SIM kartu zdarma.

Nejlevnější variantou jak přijímat okamžitě fotografie z fotopasti v mobilu, je nastavení odesílání na e-mail, s tím, že v každém e-mailovém klientovi, je možnost notifikací přímo na displeji mobilního telefonu. Dostanete tak upozornění o přijaté zprávě, která bude obsahovat fotografii, kterou fotopast pořídila. Náklady na tento způsob jsou kolem 50Kč až 100 Kč měsíčně za neomezené množství přijatých fotografií. A to vše bez závazků u operátora.

Fotopast máte pořád pod kontrolou, díky dálkovému SMS ovládání

Nastavení fotopasti Bunaty WIDE Full GSM 4G lze kdykoliv přizpůsobit aktuálním potřebám, protože ji lze díky 4G modulu ovládat na dálku. Fotopast můžete vypnout , zapnout nebo si nechat vyžádat fotografii - to vše pomocí SMS příkazů. Funkci SMS ovládání můžete aktivovat a nebo jí zcela vypnout. Pokus SMS ovládání aktivujete , pamatujte na to, že fotopast bude mít výrazně vyšší spotřebu energie - fotopast musí být stále v pohotovostním režimu a čekat na případný SMS příkaz. Budeteli chtít využívat tuto funkci SMS ovládání, doporučujeme fotopast napájet externí baterii. Pokud funkci SMS ovládání vypnete, spotřeba energie je minimální - fotopast pokud nefotí je v úsporném režimu a aktivuje se pouze pohybovým čidlem.

Všechny fotopasti BUNATY používají nejnovější generace pohybových čidel

Pohybová čidla nové generace BUNATY u všech modelů fotopastí reagují na tepelný pohyb. Eliminují tak nežádoucí pohyby stromů , větví atd. Fotopast bude fotit pouze tehdy když potřebujete.

 

Pořídí kvalitní fotky ve dne i v noci - všechny fotopasti BUNATY snímají v noci neviditelně

Fotopast Bunaty Wide FullHD GSM 4G spolehlivě rozeznává lidi a zvířata i v noci, a je připravena objekt kdykoliv skrytě vyfotit. Využívá k tomu přísvit o vlnové délce 940 nm, který je pro lidské i zvířecí oko neviditelný. Fotografie tak bude nasvícena až do vzdálenosti 20 metrů, zatímco zvíře / člověk si ničeho nevšimne. Lze tak dobře monitorovat majetek před zloději. V lese zase sledovat pohyb a chování zvířat, které díky FullHD dobře rozpoznáte. Fotoaparát s rozlišením 24 Mpx umí v noci snímat černobíle, zatímco přes den pořídí velmi dobré barevné fotky. Totéž platí při natáčení videa, které natočí ve FullHD v obou barevných režimech. Maximální délka jednoho videa je 60 vteřin, lze ale nastavit, aby se natáčení opakovalo několikrát za sebou. Samozřejmostí je automatický zápis data a času u každé fotografie a videa.

 

Fotopast vydrží nárazy, pády i silný déšť

Fotopast Bunaty Wide FullHD GSM 4G je vhodná do každého počasí i prostředí. Robustní konstrukce má několik vnitřních výztuží a odolá tak případným nárazům i pádům. Skvěle poslouží také v dešti nebo větru, protože nese certifikaci IP67. Ta zaručuje 100% ochranu před vniknutím prachu a odolnost vůči dešti (není ovšem vhodná pro konstantní ponoření). Nemusíte tak fotopast schovávat pod přístřešek, ale umístit ji na ideální místo dle potřeby.

S pomocí časovače snímků nastavíte čas, kdy má fotopast pořizovat snímky (a v jakých intervalech)

Fotopast je vybavena funkcí časovače, kterým jednoduše nastavíte, od kdy do kdy má být Bunaty Wide aktivní, a v jakých intervalech bude snímky nebo videa pořizovat. Ušetříte tím značný prostor na paměťové kartě, takže nebude docházet k jejímu předčasnému přeplňování, ani zahlcování snímky, které nechcete.

Lze nastavit snímání například pouze na noc tak, aby fotopast Bunaty Wide začala snímkovat od 19:00, a přestala záběry pořizovat v ranních hodinách. Dle zvoleného intervalu pak bude fotografie nebo videa zaznamenávat třeba každou minutu. Případně je může zachytávat v sadě s rozestupy několika vteřin. Nastavení časovače má Bunaty Wide FullHD GSM 4G opravdu pestré.

Sledovanou oblast snadno zaměříte s přesností na centimetry

Aby bylo nastavení fotopasti co nejjednodušší a zvládli jste ho na první dobrou, je fotopast Bunaty Wide vybavena laserovým ukazovátkem. Ten je umístěn přímo pod objektivem, takže přesně víte, na jaké místo fotopast Bunaty Wide FullHD GSM míří. Jestli snímá opravdu správný prostor si můžete hned zkontrolovat na vestavěném LCD displeji, který mj. Slouží ke sledování indikátorů a nastavování fotopasti Bunaty.

Baterie lze snadno vyměnit, jsou v odděleném zásobníku

Zatímco starší a levnější fotopasti mívají často baterie umístěné ve stejném prostoru s objektivem, diodami a dalšími vnitřnostmi, fotopast Bunaty Wide FullHD GSM má oddělený zásobník na 8 AA, respektive tužkových baterií. Ten je umístěn v celé zadní části modulu a má výsuvný mechanismus směrem dolů. Baterie tak můžete vyměnit, aniž byste fotopast demontovali. Oddělený zásobník poskytuje ochranu zbytku fotopasti.

V případě, že by došlo k poškození baterií nebo jejich vytečení, zachytí všechno takto oddělený zásobník, a nejcennější části fotopasti Bunaty Wide zůstanou chráněny. V jakém jsou baterie stavu si zobrazíte pohodlně na displeji v přední části. Fotopast Bunaty Wide FullHD GSM průběžně sleduje jejich stav, a nemusíte se tak spoléhat na náhodu, zdali ještě vydrží nebo ne.

ParametryPorovnání
Rozlišení fotografie
24 Mpix
Rozlišení videa
1080P FULL HD
Přenos dat
4G
Neviditelný záblesk
Ano
Dosah IR dosvitu
15 - 25 m
Vodotěsný
Ano
Rozměry
130 x 80 x 6 mm
Distribuce
CZ
Obsah balení
Fotopast Bunaty Full HD GSM, 8x AA lithiová baterie s vysokou výdrží, 32GB SD karta, kovový ochranný box, popruh s přezkou k upnutí pasti, USB kabel, SIM karta, tištěný český návod.

V ceně fotopasti je 32GB karta, 8x lithiové baterie, kovový box a SIM karta.

doporučené příslušenství

Fotopast BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G + 32GB karta + lithiové baterie + kovový box + SIM karta

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326