Hoya Cirkulární polarizační 67 mm HD MK II

Prémiový filtr s 16. antireflexními vrstvami a vysoce transparentní polarizační fólií odpuzující vodu a olej a jsou odolné vůči skvrnám.... více
1 644.63 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
1 990 Kč
ks
Essox
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: POLC67HDII
Kód dod.: POLC67HDII
EAN: 0024066070654
Záruka: 2 roky
Výrobce: Hoya
Popis a parametry

Hoya Cirkulární polarizační 67 mm HD MK II

HD VYSOCE TRANSPARENTNÍ POLARIZAČNÍ FÓLIE

HD Mk II CIR-PL, vybavený vysoce transparentní polarizační fólií absorbující UV záření, má o 25 % lepší propustnost světla než standardní polarizační fólie používané v současných fotografických filtrech. To znamená, že do objektivu vstupuje téměř o 1/2 clony více světla, přičemž je dosaženo stejného polarizačního efektu, zachování vyvážení barev a zároveň zlepšení kontrastu a jasnosti.


ODRAZY POD KONTROLOU

Vzhledem k tomu, že světlo odražené od nekovových povrchů se polarizuje, filtr HOYA HD Mk II CIR-PL umožňuje řídit, jaké světlo vstupuje do objektivu, což vám dává více kreativních cest ke zlepšení obrazu.

Jednou z takových cest je redukce odrazů například na vodní hladině. S HOYA HD Mk II CIR-PL můžete výrazně ovládat a odstraňovat odlesky, což vám umožní ukázat přirozené barvy a detaily ponořených objektů.Je také možné snížit odrazy od skleněných povrchů, což vám umožní vidět přes skleněná okna. Tímto způsobem můžete dokonce rozeznat interiér budov!


ZLEPŠENÍ KONTRASTU A SYTOST BAREV

Tento filtr není omezen na kontrolu odrazu světla od povrchu. Světelné vlny snižují jasnost a sytost určitých barev, takže na výsledné fotografii vypadají zamlženě.

HOYA HD Mk II CIR-PL také filtruje tyto světelné vlny, čímž výrazně zvyšuje barevný kontrast a díky hlubším a přirozenějším barevným tónům vypadá obloha a zelené listy jasněji.


KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

HD VYSOKÝ PROSTUP

16. násobná antireflexní vrstva na obou stranách skla filtru výrazně snižuje možnost jakýchkoli odrazů způsobených filtrem. Vzhledem k tomu, že povlak odpuzuje vodu a olej a zároveň je odolný vůči skvrnám, čištění filtru je snadné a bez stresu.

HD NÍZKOPROFILOVÝ RÁMEČEK

Sklo HOYA Mk II Protector je připevněno speciální technologií vysokotlakého lisování k rámu, což mu dodává dodatečnou stabilitu, která přispívá k odolnosti filtru.

Použití HD Mk II CIR-PL je skvělý a snadný způsob, jak dosáhnout lepších výsledků ve vašich fotografiích, což je obtížné a časově náročné v postprodukci. Celkově extrémně vysoká kvalita filtru z něj dělá perfektní volbu pro pokročilé a profesionály, kteří chtějí ve svých snímcích dosáhnout nejvyššího standardu.

ParametryPorovnání
Typ filtru
Polarizační
Průměr filtru
67 mm
Počet vrstev (celkem)
32
Nanovrstvy
Ne
Přední závit
Ano
Materiál obroučky
Hliník
Upevnění filtru na objektiv
Šroubovací

Hoya Cirkulární polarizační 67 mm HD MK II

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326