Hoya Cirkulární polarizační 67 mm HD NANO MK II

Chemicky tvrzený polarizační filtr s NANO vrstvou s vysokou mechanickou odolností a vysokou propustností světla.... více
2 057.85 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
2 490 Kč
ks
Essox
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: POLC67HDNII
Kód dod.: POLC67HDNII
EAN: 0024066070371
Záruka: 2 roky
Výrobce: Hoya
Popis a parametry

Hoya Cirkulární polarizační 67 mm HD NANO MK II

Filtry umožňují odstraňovat nebo potlačovat nežádoucí odlesky z nekovových povrchů jako jsou např. voda, sklo atd. Použitím polarizačního filtru dosáhnete jasnějších a více nasycených barev s lepším kontrastem. Tento efekt se využívá pro zvýraznění modré oblohy a bílých mraků. Polarizační filtry Hoya jsou barevně neutrální.

HD nano Mk II CIR-PL, vybavený vysoce transparentní HD polarizační fólií, vyrobenou technologií vysokotlakého lisování pro maximální odolnost a zdokonalený nesrovnatelným ultratvrdým nano povlakem, vám poskytne nepřekonatelnou životnost a obraz. kvalita hodná velké obrazovky. Vyzkoušejte si, co to znamená používat titána!


BEZKONKURENČNÍ PEVNOST ULTRA TVRDÉHO NANO POVLAKU

Nejzranitelnějším místem filtrů jsou jejich vrstvy. Vrstvy nejsou trvalé. Každodenní používání a otírání při čištění filtru opotřebovává povlak. Filtr chrání před potenciálním fyzickým poškozením – ale povlak by měl mít také mimořádnou pevnost, aby se během běžné údržby neopotřeboval. Pokud povlak ztratí účinnost, utrpí kvalita obrazu.

Ale ne s ultratvrdým nano povlakem HD nano Mk II. Tyto nově vyvinuté vrstvy jsou nanášeny na skleněný povrch filtru pevněji a těsněji na nano úrovni než kdykoli předtím. Díky tomu se částice vrství na povrchu skla s extrémně vysokou hustotou, která vytváří odolný a hladký povlak.

Standardní vrstvy Vrstvy HD Nano MK II

VYSOCE TRANSPARENTNÍ POLARIZAČNÍ FÓLIE PRO KRÁTKÉ ČASY ZÁVĚRKY

HD nano Mk II CIR-PL využívá vysoce průhlednou polarizační fólii. Má o neuvěřitelných 25 % lepší propustnost světla než standardní polarizační fólie používané v současných fotografických filtrech. To znamená, že do objektivu vstupuje více světla při stejném polarizačním efektu. Absolutní nutnost pro focení za špatných světelných podmínek!

ODRAZY POD KONTROLOU

Filtr HOYA HD nano Mk II CIR-PL vám umožňuje vytvořit na fotografii jedinečné efekty, kterých nelze dosáhnout pomocí editačního softwaru v postprodukci.

Jedním z takových efektů je ovládání odrazů světla na skle nebo vodní hladině. HOYA HD nano Mk II CIR-PL vám umožňuje ovládat světelné vlny vstupující do vašeho objektivu pomocí filtrace veškerého polarizovaného světla. To vám umožní vidět pod hladinou vody.

ZLEPŠENÍ KONTRASTU A SYTOST BAREV

Polarizované světlo není omezeno na povrchové odrazy, ale polarizované je i světlo svítící přímo z oblohy. Molekuly vzduchu, vlhkost a prach rozptylují sluneční světlo a toto světlo lze odfiltrovat pomocí HOYA HD nano Mk II CIR-PL.

To vám umožní výrazně zvýšit kontrast oblohy, odstranit závoj a zvýraznit modré odstíny.

TENKÝ DESIGN S VYSOKOU STABILITOU: NÍZKOPROFILOVÁ HD OBROUČKA

Když přijde řeč na CIR-PL filtry, častá obava zní: Způsobí to vinětaci? Protože CIR-PL filtry mají přední a zadní rám, jsou přirozeně tlustší, což nepopiratelně zvyšuje možnost vinětace.

HD nano Mk II CIR-PL je však navržen s ultra tenkým hliníkovou obroučkou, která udržuje celkovou tloušťku i pro polarizační filtr velmi nízkou. Díky tomu je většina širokoúhlých objektivů kompatibilní a k vinětaci dochází pouze ve velmi vzácných případech.

Navíc HD nano Mk II posouvá stabilitu na další úroveň: Sklo je připevněno k rámu speciální technologií vysokotlakého lisování. To dává sklu extra trvalou stabilitu, zvyšuje celkovou odolnost filtru a výrazně prodlužuje jeho životnost.

 

ParametryPorovnání
Typ filtru
Polarizační
Průměr filtru
67 mm
Počet vrstev (celkem)
32
Nanovrstvy
Ano
Přední závit
Ano
Materiál obroučky
Hliník
Upevnění filtru na objektiv
Šroubovací

Hoya Cirkulární polarizační 67 mm HD NANO MK II

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326