Hoya UV 49 mm HD MK II

Filtruje UV záření, optimalizovaný pro DSLR, tenká obroučka s předním závitem.... více
818.18 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem na prodejně
990 Kč
ks
Essox
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: UV49HDII
Kód dod.: UV49HDII
EAN: 0024066070425
Záruka: 2 roky
Výrobce: Hoya
Popis a parametry

Hoya UV 49 mm HD MK II

VÝHODY UV OCHRANY HOYA HD Mk II

HD Mk II UV je dokonalou ochranou objektivu proti poškrábání, nečistotám a nárazům. Skvělým doplňkem ve srovnání s běžnou ochranou je, že filtr také dokonale tlumí UV světlo, čímž snižuje zákal a modrý barevný nádech, který může při určité konstelaci nastat, takže nakonec získáte ostřejší obraz.

HD VYZTUŽENÉ UV SKLO

HOYA HD Mk II UV je vybavena speciálním chemicky vylepšeným optickým sklem, které je čtyřikrát pevnější než běžné sklo a poskytuje vynikající úroveň ochrany.

Jeho vlastnost ostrého UV-CUT omezuje UV záření a přitom nemá žádný negativní vliv na barvy ve spektru viditelného světla, takže nikdy nedojde k nechtěné změně barev na vašem snímku. Vzhledem k tomu, že UV světlo může za určitých podmínek potenciálně způsobit závoj a modrý barevný nádech, filtr omezí takové negativní efekty, díky nimž bude váš výsledný obrázek ostřejší a jasnější.

HD VYSOKÝ PROSTUP

16 vrstev (8+8): antireflexní vysoce propustná vícenásobná vrstva na obou stranách skla filtru výrazně snižuje možnost jakýchkoli odrazů způsobených filtrem. Vzhledem k tomu, že povlak je dodáván s funkcí odpuzující vodu a olej a zároveň je odolný vůči skvrnám, čištění filtru je snadné a bez stresu.

HD NÍZKOPROFILOVÁ OBROUČKA

Sklo HOYA HD Mk II UV je připevněno speciální technologií vysokotlakého lisování k obroučce, což mu dodává dodatečnou stabilitu, která přispívá k odolnosti filtru. Samotný rám je ultratenký, což výrazně snižuje možnost vinětace – díky tomu je filtr absolutně kompatibilní pro širokoúhlé objektivy.

ParametryPorovnání
Typ filtru
UV
Průměr filtru
49 mm
Počet vrstev (celkem)
16
Nanovrstvy
Ne
Přední závit
Ano
Materiál obroučky
Hliník
Upevnění filtru na objektiv
Šroubovací

Hoya UV 49 mm HD MK II

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326