Hoya UV 67 mm HD NANO MK II

Filtruje UV záření, optimalizovaný pro DSLR, tenká obroučka s předním závitem.... více
1 611.57 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
1 950 Kč
ks
Essox
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: UV67HDNII
Kód dod.: UV67HDNII
EAN: 0024066070289
Záruka: 2 roky
Výrobce: Hoya
Popis a parametry

Hoya UV 67 mm HD NANO MK II

Filtr HD nano Mk II UV je vybavený nejkvalitnějším sklem HOYA, vyrobeným technologií vysokotlakého lisování pro maximální odolnost a zdokonaleným nesrovnatelným ultratvrdým nano povlakem, Vám poskytne ochranu pevnosti a kvalitu obrazu.

BEZKONKURENČNÍ PEVNOST ULTRA TVRDÉHO NANO POVLAKU

Nejzranitelnějším místem filtrů jsou jejich vrstvy. Vrstvy nejsou trvalé. Každodenní používání a otírání při čištění filtru opotřebovává povlak. Filtr chrání před potenciálním fyzickým poškozením – ale povlak by měl mít také mimořádnou pevnost, aby se během běžné údržby neopotřeboval. Pokud povlak ztratí účinnost, utrpí kvalita obrazu.

Ale ne s ultratvrdým nano povlakem HD nano Mk II. Tyto nově vyvinuté vrstvy jsou nanášeny na skleněný povrch filtru pevněji a těsněji na nano úrovni než kdykoli předtím. Díky tomu se částice vrství na povrchu skla s extrémně vysokou hustotou, která vytváří odolný a hladký povlak.

Standardní vrstvy Vrstvy HD Nano MK II

S nanesením neuvěřitelného množství 32 vrstev na obě strany skla filtru se povlak stává o ohromujících 800 % odolnějším proti poškrábání než běžně používaný povlak – a může dokonce chránit před přímým otíráním ocelovou vlnou!

BRNĚNÍ, KTERÉ JE Z HD VYZTUŽENÉHO OPTICKÉHO UV-CUT SKLA

Zatímco povlak zajišťuje nejlepší kvalitu obrazu, filtrační sklo je nezbytné pro skutečnou ochranu objektivu. Nikdo nebude fotografovat s klidnou myslí, když na drahý objektiv dá jen ochranný filtr s jednoduchým, snadno rozbitným sklem. I když zachytí zásah, sklo se může rozbít a střepy stejně poškodí čočku. Nezbytná je ochrana, které se i v případě poškození nikdy nerozbije – stejně jako HD zesílené UV-cut sklo.

Sklo HD nano Mk II UV je speciální chemicky vylepšené optické sklo, které je pozoruhodně čtyřikrát pevnější než normální sklo, díky čemuž je extrémně robustní. Všechna skla však mají své limity, co vydrží, a stejně tak i HD Reinforced UV-Cut Glass. Aby se snížilo riziko, že se sklo vaší čočky poškodí v extrémním případě, kdy filtr nebude schopen odolat nárazu, HD nano Mk II UV se jen tak nerozbije do všech směrů. Místo toho bude spíše držet pohromadě, čímž se vyhnete riziku, že střepy narazí na přední člen vašeho objektivu.

Sklo má vlastnost ostrého UV řezu, která odřízne UV světlo, aniž by to mělo negativní vliv na barvy ve spektru viditelného světla. UV světlo může potenciálně způsobit závoj a modrý barevný nádech na vašem obrázku. Filtr tyto negativní efekty omezí a váš výsledný snímek bude nakonec ostřejší a jasnější.

Optické sklo vyztužené UV zářením HD poskytuje dokonalou fyzickou ochranu vašeho objektivu a vynikající kvalita zajišťuje, že nikdy nebudete mít na snímku žádnou nechtěnou změnu barev!

HD NÍZKOPROFILOVÁ OBROUČKA

Sklo HOYA HD Mk II UV je připevněno speciální technologií vysokotlakého lisování k obroučce, což mu dodává dodatečnou stabilitu, která přispívá k odolnosti filtru. Samotný rám je ultratenký, což výrazně snižuje možnost vinětace – díky tomu je filtr absolutně kompatibilní pro širokoúhlé objektivy.

ParametryPorovnání
Typ filtru
UV
Průměr filtru
67 mm
Počet vrstev (celkem)
32
Nanovrstvy
Ano
Přední závit
Ano
Materiál obroučky
Hliník
Upevnění filtru na objektiv
Šroubovací

Hoya UV 67 mm HD NANO MK II

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326