Nikon Laser Coolshot PRO Stabilized

Dálkoměr vhodný pro golf s rozsahem měření 7,5-1090 m s měřením sklonu a stabilizací.... více
7 677.69 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
9 290 Kč
ks
Essox
Essox
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: BKA144MA
Kód dod.: BKA144MA
EAN: 0018208165551
Záruka: 2 roky
Výrobce: Nikon
Popis a parametry

Nikon Laser Coolshot PRO Stabilized

Srovnávací tabulka dálkoměrů Nikon

Hlavní vlastnosti:

 • Stabilizovaný obraz
 • Dálkoměr umí pracovat se sklonem terénu a měření o tento sklon upravit - technologie ID. Vypnutí funkce je signalizováno kontrolkou na přední straně dálkoměru.
 • Informace jsou zobrazovány červeně s automaticky regulovaným jasem pro perfektní čitelnost
 • Zaměření cíle je signalizováno zeleným kolečkem - Locked ON
 • Rozsah měření 7,5 - 1090 m

Špičkový laserový dálkoměr pro golf nabízí stabilitu systému redukce vibrací řady COOLSHOT 80 v ještě více optimalizovaném těle. Automatická regulace jasu červeného interního displeje OLED usnadňuje pozorování v libovolném světle, zatímco systém měření HYPER READ nabízí zkrácenou reakční dobu 0,3 s (přibližně) v rozmezí vzdáleností 7,5–1 090 m. Technologie LOCKED ON rychle rozpozná překrývající se objekty, takže máte jistotu přesného změření vzdálenosti k praporku, a navíc je zde technologie ID s informací o vzdálenostech na golfových hřištích orientovaných do kopce a z kopce.

 

STABILNÍ, ŠTÍHLÝ, LEHKÝ A ERGONOMICKÝ

COOLSHOT PRO STABILIZED plně využívá výkon systému redukce vibrací Nikon – prvně použitého v řadě dálkoměrů COOLSHOT 80 – pro potlačení vibrací obrazu v hledáčku způsobených pohybem ruky o přibližně 80 %¹ a nabízí tento systém v lehčím těle menších rozměrů. Zaměření laserového dálkoměru s menšími vibracemi znamená, že rychleji zachytíte měřený objekt. Kromě kompaktnějších rozměrů zaručuje ergonomický design ještě vyšší komfort při držení a přenášení dálkoměru po golfovém hřišti. A dálkoměr je dostatečně robustní, aby poskytoval veškeré své výhody v libovolném prostředí, protože je také vodotěsný a odolný proti zamlžování.

 

 

 

BRILANTNÍ INDIKACE V LIBOVOLNÉM SVĚTLE

Bez ohledu na světelné podmínky nikdy neztratíte ani okamžik. Změřené hodnoty vzdáleností můžete snadno pozorovat na červeném interním displeji, který je jasně viditelný i v náročném světle. Systém automatické regulace jasu jemně dolaďuje jas displeje podle úrovně okolního osvětlení, takže ihned vidíte přesnou vzdálenost a jste okamžitě připraveni k odpalu.

 

 

 

TECHNOLOGIE LOCKED ON PRO JISTOTU ZMĚŘENÍ SPRÁVNÉHO OBJEKTU

Překrývající se objekty již nadále nejsou problémem s technologií LOCKED ON², která zobrazuje vzdálenost k nejbližšímu objektu s využitím algoritmu priority prvního objektu. Pokud se za praporkem nachází stromy, můžete si být jisti změřením správného objektu a získáním správné hodnoty vzdálenosti. Když je rozpoznán nejbližší objekt, zobrazí se pro naprostou jistotu značka LOCKED ON. Již žádné další odhady – pouze rychlé a přesné měření, které vám poskytne náskok před ostatními.

 

 

 

TECHNOLOGIE ID A INDIKACE SKUTEČNÉ VZDÁLENOSTI

Při hře na golfových hřištích s terénem do kopce a z kopce vypočítá technologie ID stoupání nebo klesání pro zobrazení vzdálenosti upravené o sklon jako vodítka pro to, jak daleko je třeba odpálit míček. Pokud se technologie ID nepoužívá, informuje indikace skutečné vzdálenosti, že je měřena skutečná vzdálenost. Zelené LED světlo³ na přední straně dálkoměru COOLSHOT PRO STABILIZED bliká jako potvrzení, že se nepoužívá technologie ID a informuje tak ostatní okolo vás, že tato funkce je vypnutá.

 

 

 

FUNKCE HYPER READ PRO RYCHLÉ ZMĚŘENÍ VZDÁLENOSTI

S využitím další inovace poskytující náskok na golfovém hřišti zobrazuje COOLSHOT PRO STABILIZED výsledky svých měření za přibližně 0,3 s – je tak nejrychlejší ze všech přenosných laserových dálkoměrů Nikon s funkcí HYPER READ. Originální algoritmus měření Nikon nabízí extrémně rychlou a stabilní odezvu bez ohledu na vzdálenost objektu v rámci širokého rozsahu měření 7,5–1 090 m.⁴ S rychlým měřením vzdáleností můžete být rozhodnější při hře a snadno se adaptovat na neznámá hřiště.

 

 

 

VYNIKAJÍCÍ OPTICKÝ VÝKON

Vysoký optický výkon je synonymem značky Nikon a COOLSHOT PRO STABILIZED není žádnou výjimkou. Vysoce kvalitní monokulár s 6násobným zvětšením a vícenásobnými antireflexními vrstvami zaručuje jasný a brilantní obraz. Pozorovaný objekt vidíte vždy jasně a můžete tak hrát s jistotou přesně změřených vzdáleností a uzpůsobit příslušně svou herní strategii.

 

 

 

 

 

Technické vlastnosti:

 

Rozsah měření (aktuální vzdálenost) 7,5 - 1090 m
Indikace vzdálenosti (krok) (m) Skutečná vzdálenost (horní rozmezí): v krocích po 1 m, skutečná vzdálenost (spodní rozmezí): v krocích po 0,5 m, horizontální vzdálenost / vzdálenost upravená o sklon (spodní rozmezí): v krocích po 0,2 m, výška (horní rozmezí): v krocích po 0,2 m (do vzdálenosti 100 m), v krocích po 1 m (100 m a více)
Přesnost (skutečná vzdálenost) (m)1 ±0,75 m (do vzdálenosti 700 m)
±1,25 m (700 m a více, do vzdálenosti 1 000 m)
±1,75 m (1 000 m a více)
Dálkoměr - zvětšení (×) 6x 
Dálkoměr - účinný průměr objektivu 21 mm
Dálkoměr - skutečný zorný úhel 7,5°
Dálkoměr - průměr výstupní pupily 3,5 mm
Dálkoměr - předsunutí výstupní pupily 18 mm
Rozměry (Š × V × H) 96 x 74 x 42 mm
Hmotnost (bez baterie) 180 g
Napájení

1 lithiová baterie CR2 (DC 3 V), automatické vypnutí (po cca 8 sekundách nečinnosti)

 

 1. Podle standardů měření společnosti Nikon.
 2. Jednorázové měření: Při měření překrývajících se objektů a zobrazení vzdálenosti k nejbližšímu objektu se současně zobrazí značka LOCKED ON. Trvalé měření: Při změně zobrazených hodnot směrem k bližšímu objektu se zobrazí značka LOCKED ON.
 3. Kontrolku režimu zobrazení skutečné vzdálenosti lze kdykoli vypnout.
 4. Technických specifikací výrobku nemusí být v závislosti na tvaru, struktuře povrchu a povaze objektu nebo povětrnostních podmínkách dosaženo.

 

 • Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.
 • Dálkoměr je vybaven záručním listem a českým návodem.
 • Případnou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.NIKON.cz.
ParametryPorovnání
Vhodný pro
Golf, sport
Priorita cíle
Přední
Rozsah měření od:
7,5 m
Rozsah měření do:
1090 m
Stabilizace
ANO
Indikace vzdálenosti (krokově)
±0,75 m (do vzdálenosti 700 m) ±1,25 m (700 m a více, do vzdálenosti 1 000 m) ±1,75 m (1 000 m a více)
Zvětšení (násobek)
6x
Účinný průměr objektivu
21 mm
Reálný zorný úhel (˚)
7,5˚
Průměr výstupní pupily
3,5 mm
Předsunutí výstupní pupily
18 mm
Rozměry
96 x 74 x 42 mm
Hmotnost
180 g
Obsah balení
Baterie, pouzdro, poutko, český návod
Distribuce
CZ
Modelová řada
Nikon Dálkoměr

Nikon Laser Coolshot PRO Stabilized

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326