Nikon Laser Forestry Pro II

Dálkoměr vhodný stavebnictví a lesnictví s rozsahem měření 7,5-1600 m s měřením sklonu.... více
9 049.59 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem na prodejně
10 950 Kč
ks
Essox
Essox
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: BKA094YA
Kód dod.: BKA094YA
EAN: 4580130920721
Záruka: 2 roky
Výrobce: Nikon
Popis a parametry

Nikon Laser Forestry Pro II

Srovnávací tabulka dálkoměrů Nikon

Laserový dálkoměr Forestry Pro II – rychlejší měření vzdálenějších objektů.

Tato aktualizovaná verze má nyní rozsah měření vzdálenosti od 7,5 do 1 600 m. Měření ve třech bodech přesně hodnotí výšku, i když je základna a/nebo vrchol objektu skrytý. Technologie HYPER READ poskytuje rychlá a stabilní měření se zobrazením výsledků na interním displeji během cca 0,3 s. Systém přepínání priority objektů umožňuje zvolit mezi nejbližším nebo nejvzdálenějším objektem a do protokolu lze uložit až 250 měření. Větší podsvícený externí displej nabízí jasné zobrazení za nízké hladiny osvětlení a kompaktní tělo je vodotěsné a pohodlné pro přenášení.

S dálkoměrem Forestry Pro II získáte přesná měření v kapesním provedení.

RYCHLEJŠÍ A PŘESNĚJŠÍ MĚŘENÍ

Dálkoměr Forestry Pro II usnadňuje a zpřesňuje pozemní průzkumy. S velkým rozsahem vzdáleností od 7,5 do 1 600 m a možností měření výšek pokrývá všechny myslitelné možnosti. Měření zahrnují aktuální vzdálenost, horizontální vzdálenost, výšku, úhel a vertikální odstup – rozdíl výšek mezi dvěma objekty. Když je viditelná základna objektu, použije se dvoubodové měření, zatímco tříbodová měření umožňují přesné vyhodnocení vzdálenosti i v případě, že jsou základna a/nebo vrchol objektu skryté. Technologie HYPER READ nabízí rychlá a stabilní měření v celém rozsahu měření a okamžité zobrazení výsledků – na interním displeji za cca 0,3 s.

 

VĚTŠÍ EXTERNÍ DISPLEJ S PODSVÍCENÍM PRO SNADNÉ POZOROVÁNÍ

Při pohledu na měřený objekt nevidíte výsledky měření jen na interním displeji – zobrazují se rovněž na 5,3cm (2,1˝) podsvíceném externím displeji, což usnadňuje pořizování poznámek z vašich zjištění. Nový displej je výrazně větší než předchozí 4,3cm (1,7˝) model a nabízí nyní tři úrovně jasu podsvícení, které lze nastavit tak, aby byly výsledky měření viditelné i v tom nejtemnějším lese.

 

PROTOKOL PROVÁDĚNÝCH MĚŘENÍ

Dálkoměr Forestry Pro II umožňuje uložit až 250 měření a zobrazit na podsvíceném externím displeji. Tato nová funkce protokolu zaznamenává měření v číselném pořadí, takže se můžete vrátit a kdykoli je znovu zkontrolovat. Není nutné se zastavovat a pořizovat si poznámky, protože dálkoměr Forestry Pro II zaznamenává měření pro vás, takže prozkoumáte za kratší dobu větší oblast.

 

PŘEPÍNÁNÍ OBJEKTŮ STISKNUTÍM TLAČÍTKA

Systém přepínání priority objektů odstraňuje veškeré dohady ohledně toho, který objekt je vlastně měřen. Stačí vybrat režim priority prvního objektu pro měření vzdálenosti k nejbližšímu ze skupiny objektů – snadný způsob výběru objektu na překrývajícím se pozadí. Pokud potřebujete změřit nejvzdálenější objekt, potom vyberte režim priority vzdáleného objektu, který umožňuje snadný výběr objektu v zalesněných oblastech.

 

PŘENOSNÉ, KOMFORTNÍ A ROBUSTNÍ PROVEDENÍ

S vysoce kvalitním 6× zvětšujícím monokulárem s vícenásobnými antireflexními vrstvami vždy získáte jasný a brilantní obraz, zatímco nastavitelná dioptrická korekce a velké předsunutí výstupní pupily okuláru umožňují komfortní a snadná pozorování – i v případě nositelů brýlí. Kompaktní a lehké tělo s vodotěsným provedením do hloubky 1 m po dobu 10 minut zaručuje potřebnou odolnost. Dálkoměr Forestry Pro II je zkonstruován tak, aby odolával všem náročným povětrnostním podmínkám, se kterými se setkáte při práci ve venkovním prostředí.

 

 

  • Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.
  • Dálkoměr je vybaven záručním listem a českým návodem.
  • Případnou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.NIKON.cz.
ParametryPorovnání
Vhodný pro
Lesnictví a stavebnictví
Priorita cíle
Přepínatelná přední i zadní
Rozsah měření od:
7,5 m
Rozsah měření do:
1600 m
Stabilizace
NE
Indikace vzdálenosti (krokově)
Hlavní po 0,1 m; Pomocná 0,1 m do 999,9 m, 1,0 m od 1000 m; Horizontální po 0,1 m; Úhel 0,1°
Zvětšení (násobek)
6x
Účinný průměr objektivu
21 mm
Reálný zorný úhel (˚)
7,5˚
Průměr výstupní pupily
3,5 mm
Předsunutí výstupní pupily
18,0 mm
Rozměry
110 x 74 x 42 mm
Hmotnost
170 g
Obsah balení
Baterie, pouzdro, poutko, český návod
Distribuce
CZ
Modelová řada
Nikon Dálkoměr

Nikon Laser Forestry Pro II

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326