Nikon MC-N10 grip pro dálkové ovládání

Grip pro dálkové ovládání určený pro videografy.... více
10 735.54 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
12 990 Kč
ks
Essox
Essox
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: VDR00901
EAN: 4960759910936
Záruka: 2 roky
Výrobce: Nikon
Popis a parametry

Nikon MC-N10 grip pro dálkové ovládání

Grip pro dálkové ovládání určený pro videografy

Ovládejte snadno fotoaparát Nikon mirrorless ve vašem kamerovém držáku pomocí tohoto kompaktního a lehkého gripu pro dálkové ovládání.¹ Grip se snadno připojuje, nastavuje a drží, a nabízí tak plnou kontrolu nad klíčovými nastaveními. Móda, sporty, akce, dokumenty. V týmu nebo zcela samostatně. Snímací podmínky mohou být náročné, ale vaše pracovní sestava nemusí.
 
Prohlédněte si ho v akci

Bez ohledu na to, jaká je vaše sestava pro video, můžete komfortně ovládat fotoaparát uprostřed kamerového držáku.

Stejný pocit jako když držíte fotoaparát

Přímo prostřednictvím gripu můžete ovládat různé funkce pro video. Můžete přistupovat ke všem hlavním nastavením videa – včetně nastavení obvykle ovládaných prostřednictvím tlačítek na zadní straně fotoaparátu a funkcí přiřazených příkazovým voličům nebo tlačítkům Fn.

Perfektní v každé sestavě

Grip s hmotností přibližně 260 g včetně dvou vložených baterií AA se snadno drží a nezvětšuje výrazně vaši sadu vybavení. Rozeta standardu ARRI umožňuje rychlé změny pozice gripu, zatímco voliče bez záskoků udržují ticho na scéně.

Připraven k práci

Potřebujete zachytit kritickou scénu? 12 hodin provozu na dvě baterie AA znamená, že budete připraveni natáčet dlouhou dobu bez nutnosti výměny baterií. Záběr, změna nastavení, nový záběr – bez nutnosti zastavení natáčení.

Spolehlivé připojení

Grip se připojuje k fotoaparátu Nikon prostřednictvím rozhraní USB-C, které zajišťuje stabilní připojení bez ohledu na okolní prostředí. Pokud budete natáčet na zalidněném místě, kde mohou způsobovat problémy rádiové interference, nebudete se muset spoléhat na bezdrátový signál.

Kompatibilita

Od 2. listopadu 2022 je ovladač MC-N10 Remote Grip kompatibilní s modely Z 9, Z 7II a Z 6II. Nezapomeňte aktualizovat firmware fotoaparátu na nejnovější verzi.

Při použití dvou 1,2V AA dobíjecích Ni-MH baterií. Výdrž baterie se může lišit v závislosti na použitých bateriích, provozním prostředí, podmínkách použití a podmínkách skladování.

Dokonalá odolnost proti prachu a kapající vodě není zaručena ve všech situacích a za všech podmínek.

Nikon MC-N10 grip pro dálkové ovládání

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326