Bezzrcadlovka řady Nikon Z. Funguje s objektivy této řady, nebo s pomocí volitelného adaptéru s ostatními objektivy.... více
Běžná cena: 20 990  (-12%)
15 280.99 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem u dodavatele, obvyklá dodací doba 2-3 dny
18 490 Kč
ks
Essox
Essox
Dárek ke zboží
Cenová AKCE od 10.5. do 22.7.2024
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: VOA110AE
Kód dod.: VOA110AE
EAN: 4960759910776
Záruka: 2 roky
Výrobce: Nikon
Popis a parametry
Dárek

Nikon Z30 tělo

Nezaměnitelné výsledky ve 4K

Od videa 4K UHD (30p) až po časosběrná videa a plynulé zpomalené záznamy ve formátu Full HD (120p) – fotoaparát Z 30 využívá celou šířku svého velkého obrazového snímače pro plné využití obrazového pole objektivů. Umístění filmujícího i objektu do záběru je snadné.

Žádný důvod ukončit záznam

Můžete zaznamenat až 125 minut nepřerušené stopáže videa⁵, což vám poskytuje velkou rezervu pro dlouhé záběry nebo trvalé snímání. A připojení Wi-Fi a Bluetooth plus aplikace Nikon SnapBridge umožňují přenášet obsah z libovolného místa.

Brilantní a jasný zvuk

Zachyťte vynikající zvuk prostřednictvím citlivých vestavěných stereofonních mikrofonů – nebo externího mikrofonu. Menu zvuku nabízí možnosti pro záznam vašeho hlasu nebo okolních zvuků, jako je hudba nebo pouliční ruch. K dispozici je také funkce redukce hluku větru.

Získejte kvalitu, která uchvátí každého

Doma, ve studiu nebo na cestách. Obrazový výkon fotoaparátu Z 30 umožňuje zaznamenat nebo vysílat nejvýraznější videology, jaké jste kdy vytvořili – a uchová vaše obrazové webové zdroje plné působivě detailních statických snímků. Toto je vaše šance získat přímo ve fotoaparátu obsah, který bude vysoce působivý bez jakýchkoli dalších úprav.

Více světla, kvalitnější výsledky

Extrémně velký průměr bajonetu Nikon Z fotoaparátu umožňuje velkému obrazovému snímači CMOS formátu DX s 20,9 milionu pixelů zachytit mnohem více světla, než jak je tomu u chytrého telefonu. Získáte tak snímky a videa s takovou úrovní jemných detailů, jakou vám telefon nemůže poskytnout. Uvnitř nebo venku – ve dne nebo v noci.

Inspirace nocí

Video a snímky pořízené za nízké hladiny osvětlení působí čistě a profesionálně. Můžete využívat citlivost až do hodnoty ISO 25 600 v případě videa a ISO 51 200 (s možností dalšího rozšíření) v případě statických snímků. A to včetně použití stejného rychlého a přesného automatického zaostřování, na jaké se spoléháte za jasného denního světla.

Intuitivní tvůrčí ovládání

Pracujte z podhledu. Nebo z nadhledu. Využívejte širokoúhlé záběry. Výklopný a otočný dotykový monitor fotoaparátu Z 30 s úhlopříčkou 3 ˝, nerušící obrazovky informací a dobře promyšlené ovládací prvky umožňují snadno pořídit libovolný záznam. Pokud zaznamenáváte videology a fotografujete, fotoaparát vám umožní uložit samostatná nastavení pro video a statické snímky a tato nastavení podle potřeby přepínat. Není tedy nutné pokaždé se zastavit a znovu nakonfigurovat nastavení.

Komfort a stabilita

Stačí jen uchopit fotoaparát Z 30 do ruky a ihned zjistíte, jak skvěle se drží. Vynikající výkon konstruktérů, který i u takto malého fotoaparátu nabízí hluboký grip umožňující stabilní držení přístroje i na délku paže. A elektronická redukce vibrací Nikon pomáhá uchovávat pěkný vzhled a stabilitu stopáže videa.

Dokonalý nástroj pro tvorbu videologů z ruky

Pokud nastavíte výklopný a otočný monitor tak, aby směřoval dopředu, fotoaparát okamžitě aktivuje režim autoportrétu a vypne všechny nepotřebné informace pro získání ničím nerušeného obrazu na monitoru. Prakticky umístěné tlačítko záznamu vám umožní pořizovat momentky nebo zaznamenávat video.

Připravenost na akci

Bez ohledu na úhel pohledu je tlačítko záznamu videa na horní straně fotoaparátu vždy přesně tam, kde jej potřebujete mít. Jasný červený rámeček na monitoru informuje o aktivním režimu videa. A červené světlo na přední straně fotoaparátu informuje o probíhajícím záznamu.

Přizpůsobitelné ovládání

K dispozici je spousta možností přizpůsobení ovládacích prvků a úprav nastavení. Oblíbené položky menu můžete přiřadit okamžitě přístupnému menu „i“ a často používaná nastavení uložit pod tlačítka Fn fotoaparátu – nebo přiřadit pozicím U1/U2/U3 voliče expozičních režimů.

Nebojte se vyzkoušet vše

Náročná osvětlení. Rychlé akce. Tichá prostředí. Bez ohledu na to, jestli jde o video nebo statické snímky, je fotoaparát Z 30 vybaven pokročilými automatickými funkcemi, které vám usnadní tvůrčí kontrolu nad výsledky – a pro velmi tiché snímání můžete použít režim bezhlučného fotografování. Od idejí, které víte, jak realizovat, až po ty, které jste ještě ani nevyzkoušeli – vždy získáte bez přílišné námahy výsledky, jaké požadujete.

Spolehlivé zaostřování
 
Snímáte akci nebo sami sebe za pohybu? Automatické zaostřování pro video využívá režim nepřetržitého zaostřování. Fotoaparát zůstává zaostřený na objekt – bez ohledu na to, co objekt dělá, nebo jak často měníte kompozici za chodu.
 
Sledování očí
 
K dispozici pro statické snímky a video jsou režimy zaostřování s detekcí očí a zvířat, které rychle zaostřují na oči lidí nebo koček a psů. Fotoaparát zůstává zaostřený na oči objektu i v případě, že se objekt otočí pryč a znovu zpět.
 
Perfektní expozice
 
Můžete s jistotou pracovat v libovolných světelných podmínkách, aniž byste se učili komplikovaná nastavení. Při fotografování v režimu Auto můžete rychle a snadno nastavovat korekci expozice fotoaparátu, aby objekt nebo vaše tvář vždy vypadaly dobře osvětlené.
 
Působivé statické snímky
 
Pro fotografování je k dispozici rychlé sériové snímání frekvencí 11 sn./s s kompletním automatickým zaostřováním a automatickou expozicí, takže pořídíte snímky, které budou svou kvalitou převyšovat ostatní. Od městských ulic až po skatepark: pořídíte perfektní snímky pro instagram během každé akce.
 
Tvořte jako profesionálové
 
Fotoaparát Z 30 je kompatibilní s širokou řadou výkonných výměnných objektivů – a se vším potřebným příslušenstvím pro tvorbu obsahu, který si zamilujete vy i vaši příznivci. Realizujte své nápady – a rozšiřujte své vybavení zároveň s růstem vašich schopností.
 
Řada objektivů, které si zamilujete
 
Ať již vysíláte ze stísněného interiéru nebo zaznamenáváte videology venku, vždy je k dispozici vhodný objektiv Nikon. Můžete použít všechny objektivy NIKKOR Z nebo nasadit volitelný adaptér bajonetu Nikon FTZ II a používat objektivy s bajonetem Nikon F pro digitální jednooké zrcadlovky.
 
Snadné přizpůsobení fotoaparátu
 
Máte oblíbený mikrofon? Fotoaparát Z 30 je kompatibilní s oblíbeným příslušenstvím pro videology třetích výrobců a rovněž s řadou příslušenství Nikon. Je lhostejné, jestli budete chtít udržet svou výbavu štíhlou a jednoduchou nebo ji naopak maximálně rozšířit – k dispozici je vše, co si budete přát.
 
Práce z ruky nebo na dálku

Pracujete s fotoaparátem na dálku nebo filmujete sami sebe? Můžete použít dálkové ovládání Nikon ML-L7 jako příruční ovládání fotoaparátu Z 30. Nebo můžete nasadit dálkové ovládání na stativový grip SmallRig a komfortně ovládat fotoaparát pomocí gripu.

Úpravy, snímání, tvorba

Pokud je součástí vaší vize použití kreativních filtrů, umožní vám fotoaparát Z 30 adaptovat vaši tvůrčí práci na daný okamžik a tvořit přímo ve fotoaparátu. K dispozici je 20 kreativních předvoleb Picture Control pro video a statické snímky – vše přizpůsobitelné a viditelné v reálném čase během snímání.

Využití chytrého telefonu
 
Nyní když nepoužíváte váš telefon pro videology, zaměstná jej aplikace Nikon SnapBridge. Můžete bezdrátově přenášet video 4K – nebo snímky s hashtagy – přímo do telefonu pro snadné sdílení. Nebo můžete pomocí aplikace SnapBridge dálkově ovládat fotoaparát.
 
Připojte se a vysílejte živě

S jedním univerzálním kabelem USB typu C (součást dodávky) můžete fotoaparátu Z 30 dopřát trvalé napájení: živě vysílat videology nebo nabíjet baterii fotoaparátu! Pro vysílání maximálně ostré a perfektně vypadající stopáže jednoduše nasaďte objektiv NIKKOR Z a připojte fotoaparát Z 30 k počítači s nainstalovanou zdarma dostupnou aplikací Nikon Webcam Utility.

  • Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.
  • Fotoaparát je vybaven záručním listem, českým návodem a menu.
  • Případnou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.NIKON.cz.
ParametryPorovnání
Výrobce
Nikon
Modelová řada
Nikon Z30
Rozlišení (Mpix)
20,9
Snímač
CMOS, 23,5 x 15,7 mm
Formát snímače
APS-C
Typ bajonetu
Nikon Z
Stabilizace na čipu
Ne
Systém redukce prachu
Ano
WiFi
ANO - Vestavěné
Počet objektivů v setu
0
Sada
0 mm
Průměr filtrového závitu
46, 62 mm
Rozsah časů
1/4000 - 30s, B, T
Synchronizace s bleskem
1/200s
Citlivost ISO
100-51200
Ulhopříčka LCD (palce)
3" (7,5 cm)
Paměťové karty
SD, SDHC, SDXC
Video
3840 x 2160 (4K UHD): 30p (progresivní)/25p/24p, 1920 x 1080: 120p/100p/60p/50p/30p/25p/24p, 1920 x 1080 zpomalený záznam: 30p (×4)/25p (×4)/24p (×5)
Napájení
Li-Ion EN-EL25
České menu
Ano
Rozměry
128 x 73,5 x 59,5 mm
Hmotnost
350 (samotný fotoaparát) g
Obsah balení
Fotoaparát, krytka těla BF-N1, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL25, popruh AN-DC25, kabel USB UC-E24, český návod.
Distribuce
CZ
Barva
černá
Cenová AKCE od 10.5. do 22.7.2024
doporučené příslušenství

Nikon Z30 tělo

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326