Peak Design Capture Lens – Nikon

Doplněk pro držák Capture Camera Clip umožnuje velmi rychlou výměnu objektivů pouze jednou rukou... více
2 023.97 Kč bez DPH
Skladem
2 449 Kč
ks
Essox
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: CLC-N-1
EAN: 0855110003621
Záruka: Doživotní
Výrobce: Peak Design
Popis a parametry

Peak Design Capture Lens – Nikon

Držák je určen pro objektivy Nikon F

Výměna objektivů je jedním z nejběžnějších úkonů fotografa. Také však bývá velmi frustrujícím úkonem. Teď je tu CaptureLENS®. CaptureLENS vychází z úspěšného Capture Camera Clip (V3) a umožnuje velmi rychlou výměnu objektivů pouze jednou rukou. CaptureLENS odložený objektiv bezpečně a pevně drží. CaptureLENS můžete nosit na libovolném opasku nebo popruhu jakéhokoliv batohu. Další objektivy tak máte vždy po ruce a šetříte místo uvnitř brašny pro další výbavu. Obsahuje 1 držák a 1 Lens Kit adaptér. Pokud již máte Capture držák, dokupte si Lens Kit.

Doporučujeme: kupte si také destičku Standard Plate a budete moci v držák použít i pro fotoaparát (získate tedy kompletní Capture Camera Clip)

Nejjednodušší výměna a nošení objektivů

 • Ideální kombinace bezpečí a dosahu: Zapomeňte na nešikovná pouzdra. S CaptureLENS máte objektivy okamžitě po ruce, bezpečně připevněné na opasku, popruhu batohu nebo na brašně.

Používejte jej tak jak chcete

 • Jakýkoliv opasek, popruh nebo brašna: Popruhy batohu, ramenní pás, bederní pás, popruhy lezeckého sedáku, dětská nosítka – Capture lze použít na popruhy do šířky 7.6cm.
 • Použití s libovolným Peak Design popruhem: Lens Kit Adaptér (součást sady) má několik ok pro připevnění kotviček Anchor. Objektivy tak můžete pomocí Peak Design popruhů (Slide, SlideLITE, Leash) pohodlně nosit na krku nebo rameni.

Nejrychlejší výměna objektivů. absolutně

 • 4-polohový otočný čep: Čep Lens Kit Adaptéru lze pro jednoduchou výměnu objektivů otáčet libovolně, ve 4 polohách se však čep zamyká a objektiv je tak bezpečně fixován.
 • Velmi rychlé uvolnění: Tak jako bajonet na fotoaparátu, lze z Lens Kit velmi rychle uvolnit objektiv stiskem červeného rychloupínacího tlačítka a pootočením. Objektiv se ke Lens Kit připevní jednoduše pootočením dokud se neozve zaklapnutí pojistky.

Konstruováno pro těžké profesionální objektivy

 • Ultra pevný a bezpečný: Bezpečně udrží objektivy libovolné velikosti a váhy – od objektivů pro bezzrcadlovky po těžké profesionální objektivy.
 • Až 2 objektivy najednou: Držák se dvěma bajonety umožňuje připevnění až dvou objektivů najednou, nebo lze nechat jeden bajonet volný pro velmi rychlou výměnu objektivů.
 • Voděodolná konstrukce: Vyrobeno z nylonu vyztuženého skleněnými vlákny s frézovanými duralovými bajonety. V sadě jsou 2 bajonetové krytky, které brání proniknutí prachu a vody do zařízení.

Obsah balení:

 1. Lens Kit Adaptér
 2. Capture Camera Clip V3 (bez destičky, tu lze dokoupit samostatně)
 3. Imbus klíč
 4. Pytlík z mikrovlákna

Peak Design Capture Lens – Nikon

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326