Odolný a vodotěsný (14 m), rozlišení 16 Mpix, 5x optický zoom, 28-140mm... více
7 016.53 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na dotaz, prosím kontaktujte nás
8 490 Kč
ks
Essox
Essox
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 3122
Kód dod.: 03122
EAN: 0027075304383
Záruka: 2 roky
Výrobce: Ricoh
Popis a parametry

Ricoh WG-80 Černý

Vodotěsný do 14m Odolá pádu z 1,6m Vydrží tlak 100kg Pracuje až do -10°C

Robustní tělo fotoaparátu připravené na venkovní použití.

Ostré snímky ve vysokém rozlišení s 5× optickým zoomem od širokoúhlého záběru 28 mm*.

Vychutnejte si kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení, kterou nabízí fotoaparát s přibližně 16 efektivními mpix., objektiv s 5× optickým zoomem začínajícím širokoúhlým ohniskem 28 mm* a zpracování obrazu pomocí technologie "ultra vysokého rozlišení". * Ekvivalent formátu 35 mm
 
Makro osvětlení pomocí kruhového světla s jasem, který lze nastavit v pěti úrovních.

S fotoaparátem WG-80 můžete nyní měnit jas kroužkového světla během makro snímání. To umožňuje vytvořit trojrozměrný efekt a zdůraznit kontrast s pozadím, čímž se rozšiřuje škála fotografických výrazů.

Připraveno k použití na pracovišti.

Fotoaparát WG-80 je vybaven šasi s nekompromisní odolností proti vodě, prachu, chladu a nárazům, která je na staveništích tak důležitá, a také šesti LED lampami rozmístěnými kolem objektivu, které zajišťují osvětlení pro makrofotografii.

Kamera pro dobrodružství za každého počasí

Robustní tělo fotoaparátu, na které se můžete spolehnout i v těch nejnáročnějších podmínkách. Výjimečná vodotěsnost 14 metrů (až 2 hodiny) a nárazuvzdornost 1,6 metru.

Díky vlastnostem, které zahrnují nekompromisní vodotěsnost - vystačí na dvě hodiny nepřetržitého používání v hloubce 14 metrů - mrazuvzdornost*, která zajišťuje provoz při teplotách -10 °C, nárazuvzdornost schopnou odolat pádu z výšky 1,6 metru a odolnost proti rozdrcení schopnou odolat síle 100 kgf, lze tento odolný fotoaparát používat za všech podmínek. * Kapacita baterie klesá s okolní teplotou, což snižuje počet snímků, které lze pořídit na jedno nabití.

Vysoké rozlišení - se všemi nezbytnými funkcemi

Ostré snímky ve vysokém rozlišení s 5násobným optickým zoomem od širokoúhlého záběru 28 mm*.

Díky výkonnému procesoru pro zpracování obrazu a snímači CMOS se zadním osvětlením, který se může pochlubit vysokou optickou účinností a 16 efektivními megapixely, pořizuje fotoaparát WG-80 fotografie s nízkým šumem a širokým dynamickým rozsahem, které vypadají krásně i jako výtisky. 

* Ekvivalent formátu 35 mm.

Makro osvětlení pomocí kroužkového světla s jasem, který lze nastavit v pěti úrovních. 

S modelem WG-80 můžete nyní používat kruhové světlo s nastavitelným jasem. Zapnutím šesti LED světel s nastavitelným jasem během makro snímání můžete vytvořit trojrozměrný efekt nebo zdůraznit kontrast s pozadím a rozšířit tak škálu fotografických výrazů. Maximální jas je nyní přibližně dvakrát jasnější než u předchozího modelu.

Rozšiřte své tvůrčí obzory pomocí aplikace Image Tone.

Přizpůsobte snímky svému objektu nebo vkusu pomocí šesti možností tónování obrazu, včetně nové funkce Cross Process pro snímky s jedinečným zbarvením spojeným s technikou vyvolávání křížového zpracování filmu*, Vibrant pro syté, jasné a živé barvy a Slide Film pro dynamické, vysoce kontrastní snímky, jaké vznikají při použití reverzního filmu.

* Metoda vyvolávání fotografických filmů, při níž se k vytvoření jedinečných barev používají vývojky určené pro filmy různého typu.

Natáčení filmů v rozlišení Full HD HDMI

Fotoaparát samozřejmě dokáže nahrávat video v rozlišení Full HD (16:9) při 30 snímcích za sekundu, ale nabízí také režim High Speed Movie pro záznam zpomaleného videa a režim Underwater Movie vhodný pro nahrávání videa pod vodou. Režimy Movie a Underwater Movie nabízejí funkci Movie SR (redukce chvění), kterou lze použít ke snížení účinků chvění fotoaparátu. Funkce pro úpravu videa ve fotoaparátu umožňují rozdělit video nebo vytvářet filmové snímky z vybraných snímků. Konektor HDMI (typ D) fotoaparátu umožňuje zobrazovat filmy na televizorech a dalších zařízeních.

Nastavení venkovního pohledu

Jas monitoru LCD lze snadno přizpůsobit změnám okolních světelných podmínek, což usnadňuje sledování a zlepšuje zážitek z fotografování. Jas lze zvýšit až o dva stupně, aby byly tmavé oblasti displeje lépe viditelné na slunečním světle, nebo snížit až o dva stupně pro snížení odlesků při nočním fotografování.

Monitor za slunečného počasí

Režimy pro různé scény

Vyberte si z 25 režimů snímání.

Fotoaparát nabízí nastavení vhodná pro každý objekt, včetně režimu Auto Picture, který automaticky identifikuje typ objektu a zvolí vhodný režim, režimu Krajina pro živé snímky zelených stromů nebo modré oblohy, režimu Surf and Snow pro snímky na jasně osvětlených plážích nebo zasněžených horách a režimu Sport pro snímky rychle se pohybujících objektů.

Podvodní režim.

Podvodní režim fotoaparátu WG-80, vyvinutý speciálně pro fotografování pod vodou, snižuje modré zabarvení, které se často objevuje na snímcích pořízených pod vodou, a účinně upravuje kontrast, aby kompenzoval rozptýlené podvodní světlo.

Blesk vypnut/zapnut.

V tomto režimu pořídí fotoaparát při každém stisknutí tlačítka spouště dva snímky, jeden s vypnutým bleskem a druhý se zapnutým, což vám umožní soustředit se na kompozici bez nutnosti manipulovat s ovládacími prvky.

* K dispozici v podvodním režimu.

Pořizujte úžasné makrofotografie pomocí vylepšeného režimu digitálního mikroskopu.

Režim digitálního mikroskopu, který je osvětlen šesti LED lampami umístěnými kolem objektivu, podporuje supermakrofotografii. Při výchozí velikosti snímku 2M nabízí fotoaparát WG-80 až 6,6× zoom pro úžasné výsledky, které vypadají téměř jako pořízené mikroskopem. Fotoaparát WG-80 nabízí nové možnosti velikosti snímků až 12M*, které dále rozšiřují potenciál režimu Digitální mikroskop o snímky, které lze tisknout ve velkých velikostech nebo ořezávat při následném zpracování.

LED lampy se automaticky rozsvěcují i při běžném makrofotografování a zajišťují, že fotografovaný objekt je vždy dobře osvětlen. Jednou ze zajímavostí fotoaparátů řady WG je, že umožňují fotografovat již od vzdálenosti 1 cm, takže se k fotografovanému objektu můžete přiblížit mnohem blíže než se zrcadlovkou nebo chytrým telefonem.

* Maximální přiblížení je 6,6× (kombinovaný optický a digitální zoom) při výchozí velikosti snímku 2 M, 1,8× (optický zoom) při velikostech 4 M, 5 M a 12 M.

Nabitý vítanými funkcemi, díky kterým je fotografování zábavné!

Upravte barvy nebo použijte speciální efekty ke stylizaci fotografií, abyste dosáhli maximálního účinku.

Automatické zachycení usměvavých tváří pomocí funkce Smile Capture! 

Fotoaparát detekuje portrétované osoby a automaticky uvolní závěrku, když spatří usmívající se objekt. Fotoaparát také detekuje, když fotografovaný objekt mrká, a zobrazí zprávu "Byly detekovány zavřené oči."

Asistent autoportrétu. 

Když fotoaparát rozpozná tvář portrétovaného, rozsvítí se kolem objektivu makro LED diody, které zobrazí vaši polohu v záběru. Funkci zachycení úsměvu lze aktivovat také během pořizování selfie.

Zmenšete obličeje pomocí filtru pro malé obličeje!

Po vyfotografování fotografie vyretušujte, abyste zmenšili velikost obličejů v porovnání s ostatními objekty. Obličeje lze zmenšit přibližně o 5, 7 nebo 10 procent.

* Za určitých podmínek nemusí být dosaženo požadovaných výsledků.

Zachyťte čas pomocí intervalového filmu!

Vytvářejte časosběrné filmy ze snímků pořízených automaticky v předem nastavených intervalech. Zvolte nastavení intervalu 1, 5, 10, 30 nebo 60 minut.

* Fotoaparát neukládá jednotlivé snímky samostatně.

Další funkce

 • Automatické zaostřování s detekcí obličeje a automatická expozice až pro 32 objektů
 • Automatické sledování AF/AF asistenční lampa
 • Pixel Track SR
 • Sériové snímání
 • Burst snímání
 • Auto bracketing
 • D-Range (dynamický rozsah)
 • Ink Rubbing filter
 • Rychlé úpravy videa
 • Podpora dálkového ovládání (dálkové ovládání je k dispozici samostatně)
 

 • Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.
 • Fotoaparát je vybaven záručním listem, českým návodem a menu.
 • Případnou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.PENTAX.cz.
ParametryPorovnání
Výrobce
Ricoh
Barva
černá
Rozlišení (Mpix)
16
Velikost snímače
1/2,3"
Rozsah zoomu
28-140 mm
Násobek zoomu
5x
Světelnost (f)
3,5-5,5
Citlivost ISO
Auto, 125-6400
Ulhopříčka LCD (palce)
2,7"
Interní paměť
68 MB
Paměťové karty
SD, SDHC, SDXC, FlashAir
Video
Full-HD 1920, 1280, 30 sn./sek.
Napájení
Li-ion baterie D-LI92
Rozměry
122,5 x 61,5 x 29,5 mm
Hmotnost
193 g
Obsah balení
Fotoaparát, nabíjecí lithium-iontová baterie D-LI92, adaptér zdroje, USB kabel, řemínek, makro stojánek, CZ návod.
Distribuce
CZ
doporučené příslušenství

Ricoh WG-80 Černý

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
VK Foto
Francouzská 18
120 00 Praha 2
Česká republika
IČO: 71575006
DIČ: CZ7106260326